Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve, nem tudom mit tegyek. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Előre szólok nagyon hosszú lesz. És nagyon sokan egy gerinctelen féregnek fognak tartani engem de nem érdekel , senki nem ismer igazán. Lassan 4 éve vagyok együtt a párommal, az első 1,2 év maga volt a mennyország , nagyon szerelmes voltam ott van az a bizonyos rózsaszín köd. Pedig már akkor is halmozta a hazugságait, mégis minden egyes alkalommal megbocsátottam neki. Abban az időszakban úgy éreztem hogy én vagyok a világ egyik legboldogabb embere, és a legszerencsésebb hogy végre szerelmes lehetek,és viszont szeretnek. Tudni kell hogy én soha nem voltam nagyravágyó,akárminek tudok örülni a mai napig, pl ha ki süt a nap, vagy ha a kertben egy szép rózsa kinyílik, vagy ha egy kedvenc filmem megy a TV-be amit réges rég nem láttam. Szóval apró dolgoknak is nagyon tudok örülni. De sajnos a párom eléggé zsugori, skót.. Sajnálja rám a pénzt. És az bizony 4 év után nagyon nagyon rosszul esik. Nem várom el hogy vegyen nekem drága dolgokat, de néha egy szál szép virágnak is nagyon örülnék,sőt... De ő azt se ad nekem pedig még azt meg se kéne venni. 4 év alatt sehova se vitt el engem, egy fagyira se hívott meg , moziba se, egy szóval sehova.És nem azért mert szegény. Bárcsak az lenne az oka. Hozzánk képest gazdag, mi ugyanis mondhatni szegények vagyunk házzá képest. Volt mikor kiborultam, és előtte sírtam mert itthon kenyérre se volt pénz, nem egyszer volt ilyen. Elég érzékeny vagyok és nem bírom magamba tartani ha valami bánt, de ma már rájöttem hogy ez nagyon nagy hiba volt hogy mindent elmondtam neki ami itthon folyik. A szüleim már szó szerint utálják a páromat, mert nagyon sokszor megbántott én meg remegtem az idegtől annyira sírtam ki voltam készülve nem egyszer volt már rá példa. Apám annyira megutálta hogy már köszönni se szokott neki. Rosszul esik, mert belátom az a barátom hibája nagyon szemét tud velem lenni néha és szerencséje van hogy apám nem verte meg. De én még mindig szeretem őt, igaz nem szerelemmel de szeretem és nem tudnám ott hagyni. Pedig nekem is jobb lenne, mert ha már most sajnál tőlem mindent sehova se vinne el, akkor mi lesz később ha esetleg összeköltözünk vagy ilyesmi. :( És a másik meg az hogy én utálom nála ott lenni. Szüleivel él akiket szintén nem bírok, kérkednek a pénzükkel, kibeszéltek engem a hátam mögött. Ezért nagyon régóta nem voltam ott mert soha nem bírtam az ilyen embereket. Ha valami gondja van velem azt a SZEMEMBE mondja meg. Nekem rettenetes ott lenni és most a barátom azt akarja hogy szombaton aludjak ott de én egyszerűen nem akarok, már most idegbajt kapok ha arra gondolok hogy ott kell aludnom mikor Wc-re se merek el menni. Annyira idegesítőek a szülei. Nem szép ilyet mondani de ez az igazság. Nem kell lenézni azért az embert mert nem olyan pénzes mint ők. Erről szerintem nem tehetünk. Szüleim becsületesen dolgoznak. De még is le vagyunk nézve. :( Bánt ez az egész hogy ennyire rossz minden. Nem tudom már mit tehetnék. Sírni tudnék legszívesebben egész nap. Ti mit tanácsoltok?? Akár privátban is írhatnátok.
2013. júl. 8. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
ezt tuti nem olvasom végig boccs!!
2013. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor nem is kellet volna ide írni, nem muszáj bejelenteni hogy nem olvasod el! :))))) Semmi szükség rá.
2013. júl. 8. 12:42
 3/17 Amélia:) ***** válasza:
te magad írtad le... ha most ez van, mi lesz később??????? Később is a sírás fog menni, hogy ilyen meg olyan... Nem jobb véget vetni a rossznak és ESÉLYT ADNI a jónak?????
2013. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem merek véget vetni...
2013. júl. 8. 12:49
 5/17 anonim ***** válasza:

Valami tanács? Az EGYETLEN lehetőséged a boldogságra a szakítás. Na most akkor döntsd el, hogy boldog akarsz lenni, vagy a barátod és a vele járó SZ*RSÁGOK kellenek.

Vannak helyzetek, amikor azt gondolod, szereted a párod, vagy tényleg szereted, vagy csak nagyon ragaszkodsz, mert nélküle alig van valamid, viszont nincs kilátás a boldogságra, mert a körülmények és a személyiségetek ezt nem engedi. Akkor ezt be kell látni, és racionálisan kell dönteni, majd hónapokat szenvedni, aztán jobban lenni, és nem visszamenni hozzá, mert nektek nincs közök boldogságotok.

2013. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Aki meg nem bír szakítani, az szenvedjen......pápá
2013. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van utolsó, de egyszerűen nem merek ennek az egésznek véget vetni.
2013. júl. 8. 12:52
 8/17 anonim ***** válasza:
Beszéltél már erről a pároddal ilyen őszintén? Ha igen, mit mondott?
2013. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem vele de kb mindennek az ellenkezőjét mondta. Meg abszolút nem érdekli hogy milyen rossz nekem náluk lenni, mikor tudom hogy lenéznek meg nem bírnak a szülei mert én nem vagyok olyan harsány mint a többi kiscsaj az én koromba.
2013. júl. 8. 12:54
 10/17 zoliba' ***** válasza:
kedves kérdező. Először is a barátod egy sültkeszeg,műmájer. Másodszor nem vagy szerelmes igazán,hisz nem teljesedethetett ki a szerelmed randik,mozik,vacsorák,virágok nélkül. Csak úgy vagytok mint 2koviubi a dunsztosüvegbem. Halgass rám. Szedd össze magad és mond neki,hogy ennyi volt,mert boldogtalan vagy.neked férfi kell,nem ilyen lófaaszjóska. Több törödésre vágysz,romantikára, udvarlásra. Ne csak te adj,kapj is.
2013. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!