Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a gond, hogy valamié...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, hogy valamiért "primitív" dolognak tartom a szexet?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nagyon élvezem és kielégülést jelent nekem. Valamiért azonban olyan hülyén érzem magam közben. Van egy ember, a barátnőm, aki szétteszi nekem a lábát, én meg belehatolok a hímtagommal és csípő hajlítást és feszítést végezve lényegében mechanikusan közösülünk. Fura érzés nekem az egész (ettől még jó), de olyan állatiasnak érzem és primitívnek. Ilyenkor érzem igazán, hogy milyen állatias is az ember és hülyén érzem magam aktus közben.

Ez normális?


2013. júl. 8. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Veled van a gond. Nem csinálhatjátok valami jól, ha ilyeneken tudsz gondolkodni közben.
2013. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Akszidentális Errőr ***** válasza:
76%

Hát, ha nálatok a szex csupán a hímvessző hüvelyben történő ritmikus mozgását jelenti, akkor bizony veled van a gond. Vagyis veletek.


Ez tényleg eléggé primitív. Szerintem a szeretkezésnek nem ilyennek kell lennie, hanem sokkal sokszínűbbnek, mélyebbnek, tartalmasabbnak...

2013. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
57%
Hát szerintem veled van a baj, mert más szerint nem "primitív", hanem az élet ill egy kapcsolat velejárója és egy idő után a gyermekvállalás is.
2013. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Tejesen igazad van, én is rohadt hülyén érzem magam közben főleg a monoton mozgás miatt. Legközelebb tuti zenére csinálom.
2013. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Intelligens ember primitívnek tartja a szexet. Én orvostanhallgató vagyok elég intelligensnek tartom magam, de a szexet én is primitívnak tartom
2013. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

A primitív szó eredete ősi-t jelent szóval végülis igen a szex primitív mivel ez a lehető legalapabb cselekvés amit csak tehet az ember. A szex köré épül az élet. Lehet,hogy ez kicsit hülyén hangzik de így van. Plusz gondolj bele,h ez a számodra állatias,primitív "dolog" fog megajándékozni a legcsodálatosabb dologgal az életben :)


22/L

2013. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 nagyon profin megmondta! :D
2013. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Akszidentális Errőr ***** válasza:
60%

A primitív nem egyszerűt jelent?


Én csomó egyszerű embert tituláltam primitívnek. Akkor valójában ősinek neveztem őket?


Ahh, minden nap tanul valamit az ember... xD

2013. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Próbálj meg szeretkezni a barátnőddel kúrás helyett. Hátha észreveszel valami különbséget.

Meg esetleg figyelhetnél arra is, hogy neki is jó legyen, és akkor nem lesz olyan monoton.

2013. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elmaradott, kezdetleges. Közel áll ehhez az ősi, meg az egyszerű is.
2013. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!