Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek e érte vagy haggyam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinácska:) kérdése:

Küzdjek e érte vagy haggyam a csudába? .

Figyelt kérdés
Van egy fiu a testvérem legjobb barátja,és nekem ő nagyon tetszik sőt azt hiszem hogy szeretem ..egy napon megkérdezte hogy tetszek e neki és én azt mondtam hogy igen..erre ő azt mondta hogy énis neki és hogy talán lehetne köztünk valami..megbeszéltünk egy találkat de nem jött el..megbocsájtottam neki és megbeszéltünk egy másik időpontot..arra sem jött el..bocsánatot kért s aztmondta hogy inkább csak barátok legyünk..én belenyugodtam s elfogadtam..pár nap múlva viszont a legjobb barátnőm elmondta nekem hogy összejottek a fiúval..nagyon dühös voltam..de legfőképp a barátnőmre..nem tartott sokáig ez a románc mert a fiú egy hét után dobta a barátnőmet s most megkérdezte tőllem hogy en meg mindíg akarok e vele járni és hogy van e kiszemelt fiúm ..és mikor mondtam hogy beszélgetek egy fiúval féltékenységi reakciót láttam rajta..de mikor megkérdeztem hogy ő akar e most valakivel összejönni azt mondta hogy nem..vajon mit akarhat tőllem?

2013. júl. 8. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
És ha inkább megtanulnál írni?
2013. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy egy ember azt mondja neked, hogy ha adsz pénzt, akkor befekteti és a dupláját kapod vissza. Odaadod neki, mire ő lelép. Egy hét múlva újra megkeres ugyanezzel, megint adsz neki pénzt (még többet is), de megint lelép vele. Aztán pár hónap múlva újfent megkeres. Mit teszel? Várj kitalálom, újra adsz neki pénzt.
2013. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 birnir ***** válasza:
Csak játszadozik veled !
2013. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

*tőlem


kétszer átbaxott, nem jött el a találkára és te ezek után még számításba veszed? Hülye vagy te??????Már az első után is levegőnek kellett volna nézni! hát mi az, hogy nem jön el ?:O

2013. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Röviden: hagyd
2013. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatalkáknak tűntök, szerintem még hagyjátok.


Legalább az egyikőtöknek érettebbnek kellene lennie.

2013. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de ne küzdj. :D Hagyd a csudába csak. :)
2013. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hagyjad a csudába...ismerem az ilyet egy hülye...a legjobb barátnődnek meg gratulálok hogy így hátba támadott..
2013. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!