Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyen megszoktad összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen megszoktad összeköltözés után, hogy a párod olykor böfög, pukizik, nem üde a lehellete, izzad, néha pár napos - zsíros a haja . Stb? Nem volt illúzióromboló?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 12:40
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
58%

A böfögés és a pukizás a bizalom jele .

A többi pedig higéniai kérdés !

2012. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
De. A barátnőmről azt hittem, hogy egy tökéletes szupermodell, akinek nincsenek gusztustalan szükségletei. Aztán összeköltöztünk, és kiderült, hogy ő is egy hús-vér ember. Borzasztó volt.
2012. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
A büfögés oké, de a többit mindketten kontrolláljuk. Pár napos, zsíros haj? Az gáz, és nem hiszem, hogy összefüggene az együttéléssel.
2012. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Valóban higéniai kérdés, épp ezért írtam oda, hogy "olykor", néha", nehogy belém kössön valaki.

Olyan ember nincs, akinek soha az életben nem volt még rossz a lehellete vagy zsíros a haja.

2012. nov. 25. 12:47
 5/27 A kérdező kommentje:
Második, és ezt hogy hidaltad át magadban ?
2012. nov. 25. 12:48
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
mindenkivel megeshet időnként, de nem ártana odafigyelnie már, főleg úgy h együtt laktok.
2012. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan már... szeretem, elfogadom, enyém a kócos fejével, mindenével együtt. :) Nem lehet leélni valaki mellett éveket úgy, hogy ne lásson épp egy rosszabb passzban... Képzeld el, hogy kisbabátok születik, és nem a gyerek a legelső, hanem hogy csinos legyen, majd megmossa a haját a gyerek tisztába rakásához. :D Persze, fontos az alapvető higiénia. :) De azért a büfi, puki elfogadható. :)
2012. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt illúzióromboló, hisz ő is csak ember! Egyedül pukizni nem pukizunk egymás előtt (persze az álmunkban történő kivédhetetlen). Sőt, akkor sem ábrándultunk ki egymásból, amikor pl. vírus miatt felváltva hánytunk/ment a hasunk! Ő látott már műtét után katéterrel (sőt, ő ápolta a sebem), én mellette voltam vesegörcsnél. Egy jó kapcsolatban ez alap!
2012. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

Szörnyű volt amikor ráébredtem, h ő is szokott pisilni,

és nem mindig olyan illata van, mint egy rózsaszálnak.

Azonnal szakítottam, egy világ omlott össze bennem.

2012. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 schocko ***** válasza:
64%
Mi már házasság előtt is együtt böfögtünk, pukiztunk, ma pedig már igyekszünk túllicitálni egymást ebben ;).
2012. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!