Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mindig elvárja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindig elvárja, hogy én kezdeményezzek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már mondtam neki, hogy néha jó lenne, ha ő is kezdeményezne. De semmi.. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy mit tenne akkor, ha én nem kezdeményeznék? A válasz az volt, hogy rám várna, mert ez így van rendjén. Van tippetek hogy tudnám rávenni?
2013. júl. 8. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Prűd.
2013. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sex teren?:)
2013. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csók, ölelés terén értem
2013. júl. 8. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem többször beszélgess vele az érzéseidről, arról, hogy egy pasinak is jó érzés, ha a lány legalább néha kezdeményez, és hogy ez miért is jó. Az rendben, hogy a kezdeményezés általában pasis dolognak tekintett hagyományosan, de egy szilárd kapcsolatban ehhez már nem kell így ragaszkodni, és a lánynak is jó érzés tud lenni, ha kimutathatja szabadon az érzéseit, és hogy vágyik a párjára. Szerintem csak akkor tudod rávenni, ha többször megbeszélitek és beláttatod vele, hogy az nem rossz dolog vagy "rendetlen", ha néha a lány is kezdeményez.
2013. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tud változni, akkor keress mást! A férfinek is szüksége van arra, hogy érezze, kívánják. Egy idő után nem lesz kedved vele a szexhez.
2013. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én heccből kipróbálnám, mikor felénk szalad egy kóbor kutya vicsorogva, hogy odabújna-e...
2013. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

meg kellene magyarázni neki, hogy egy srácnak is jó, ha kezdeményez a barátnője, mi ez, hogy így van rendjén? hát ha nem csinálnál semmit, akkor várhatnál mire szakállad nő, azt hiszem

fel kell világosítani, Neked is jól esne, egy-két dolog N

2013. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tedd amit jónak látsz
2013. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!