Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tegyek, a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tegyek, a párom iszonyatosan lusta, és elvárja hogy kiszolgáljam?

Figyelt kérdés

3 éve ismerkedtünk meg,neki van saját lakása,ezért fél éve

össze is költöztünk!


Eddig minden rendben volt,viszont most kezdenek előjönni

a negatív dolgok!


Mindketten dolgozunk,igaz én 6 órában,mivel tanulok mellette,ő pedig 8-9 órában.


A gond az hogy hétvégenként folyamatosan elvárja h ágyba vigyem neki a reggelit,a kávét.

A házimunkákat egyedül csinálom,ő egy tányért sem mosna el,ha főzök akkor az étel java részét ő eszi meg,mivel én "madárétkű" vagyok,viszont előkészületekben,elpakolásban semmit sem segít......


Ha szólok neki "Ez egy nő dolga,mi férfiak nem fogunk felmosni,mosni,vasalni!"


Erre idegesen azt mondtam neki,hogy ok,van még két évem,"akkor szülök neked 2 gyereket ha meglesz a diplomám,

te meg tarts el minket,mert ez meg egy férfi dolga,ha még az 1600-as években élünk!"


Erre én voltam a bunkó....


2013. júl. 4. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd ott. Gondolj bele, gyerek nélkül ilyen, mi lesz ha megtojsz neki két gyereket?
2013. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült összejönnöd egy ilyen tipikus "ingyen cselédnek nézem az asszonyt!" pasival......


rengeteg ilyen pasit ismerek,és elég sok a buta nő is,aki ezt elnézi,és marad továbbra is a számára "rossz" kapcsolatban......azért " mert ha annyira rossz lenne,lépne....

2013. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha van egy kis eszed most lépjél, soha nem változik meg, sőt rosszabb lesz, a gyerek hagyjad már még többet lehet kiszolgálni, én ezen már túl vagyok, minden természetessé válik, amit v. megszoksz v. megszöksz, nálunk még füvet sem nyírt, lépjél, nem kell mondani semmit sem, mert csak veszekedés lesz N
2013. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Jajám mert ez már a 2010-es évek itt pont fordítva kellene lennie, az előkészülő nőuralomhoz méltón.
2013. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
:) Hagyd ott a csudába. Nem fog megváltozni. Az én férjem is ilyen, bár amikor én adtam neki ezt a választ, akkor azt mondta, hogy oké. Szóval én itthon dolgozok, gyerekkel vagyok, este főtt étel várja, rend van. Ő meg eltart minket, visz nyaralni, megad nekünk mindent. Szerintem ez két emberen múlik. Én örülök, hogy így alakult, mert szívesen csinálom a házimunkát és a többit, főleg ha értékeli. De úgy tűnik a te párod nem ilyen. És ha szülsz egy gyereket, akkor csak rosszabb lesz ha nem segít. Nekem sem segített a férjem, inkább fizettünk egy takarítónőt, hogy heti 1szer jöjjön. (amikor a gyermekágyi időszak volt és nem rázódtam bele a gyerek napirend kialakításba) De ha nem ilyen lenne, akkor egyedül maradtam volna a sok feladattal. Nem könnyű. Szóval gondold át, hogy mit szeretnél, vagy hogy ő mit szeretne, hova tart a kapcsolatotok
2013. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér, hogy leülj vele rendesen beszélni. Gondolom nem véletlen dolgozol suli mellett 6órában, ergo adsz bele a rezsibe. El kellene mondanod neki, hogy amiatt, hogy hím neműnek született, nincs kiváltságos helyzetben. Belegondolhatna abba, hogy te suliba jársz, dolgozol, mosol, takarítasz, főzöl rá és persze magadra is, míg ő annyit tesz, hogy eljár dolgozni. Azt se kettőtökért, valószínűleg önmagáért. Két, egymást szerető fél közt meg kell, hogy legyen az egyensúly, törekedni kell arra, hogy mindenkit azonos módon nyomjanak a terhek, főleg, hogy fontos számunkra az a másik fél. Ha nem képes megérteni és nem is gondolkodik el rajta (mert lehet, hogy szimplán csak nagyon lusta, vagy megszokta, hogy korábban az édesanyja csinálta ezeket helyette, nem pedig elsősorban tapló paraszt)akkor bizony keresni kell jobbat.
2013. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen cselédtartó lusta disznókat ott kell hagyni! Ő nem vesz téged emberszámba!

Ha tisztelne akkor segítene, vagy az elvei ellenére legalább foglalkozna a problémáddal, de nem teszi!

30F

2013. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lustának én is lusta vagyok, de amit kötelező megtenni (mosogatás, seprés, fűnyírás) azt megteszem. Csak hülye bónuszokat ne találjanak ki, mert azt ellógom.
2013. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Pótanyukája lettél egy nagy meláknak! Te vagy a marha, hogy engedted... és mivel nem teszel ellene, neki ez természetes, hogy megfelelő neked a szerepkör...

Ja és még valami: az anyucit nem fogják megd**ni egy idő után!

2013. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az én Párom sem fog a konyhában keresztbe szalmát sem csinálni ami a takarítást illeti, az biztos. Ezt látta mindig és most is így megy náluk és nem szólnak rá, hogy tedd el magad után, hanem hogy "tedd le majd én megcsinálom" megy helyette. Megcsinálja az úgynevezett férfimunkának kikiáltott dolgokat, nem mondom hogy nem, de nagyon belenevelik még mindig ezt a nőnek csak ez a szerepköre lehet, a férfinak meg az felfogást. Amikor azt mondtam neki, hogy jól van tip top rend lesz ha együtt élünk és nekem nem lesz munkám, de mikor arról volt szó, hogy tip top el legyen pakolva, mosogatva és minden ha netán nekem lesz melóm és neki nem, akkor már hóóó hát az nem úgy megy, ő férfi... Jaaaa mondom, oké, akkor nehogy elvárjon akármit is majd amit ő sem csinálna meg fordított helyzetben. Mi még nem élünk együtt, nem tudom az milyen lesz, de már most megmondtam neki mi lesz, hogy szokja a gondolatot. Nem leszek csicska az biztos. Ha melózunk mindketten, nem várhatja el hogy főtt étellel várjam. Majd főz magára. Megszokta, hogy érkezésére készül el mindig a kaja, hozzá vannak igazodva hogy neki meleg kaja legyen különben nyög érte. Persze ez bonyolultabb, hogy miért van így (meg van az oka), de nekem lesz ebből hátrányom úgy érzem később.
2013. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!