Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés

Mondjuk vagy te és van valaki, akit szeretsz és elvileg ő is szeret téged.


Amikor ő szomorú vagy rosszkedvű, te mindig megpróbálod felvidítani és ez mindig sikerül is.

De mikor te vagy szomorú vagy rosszkedvű, ő inkább "elmenekül", hogy nem akarja lerontani a saját kedvét.



2013. júl. 8. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Köcsög
2013. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha én szomorú vagyok, akkor utálom, ha fel akarnak vidítani, hagyjanak békén. Akkor vagyok szomorú, ha megengedem magamnak, ha nem tettszik, majd megoldom én. Szval gyakorlati szempontból nem zavarna. Bár tény, hogy nem túl igazságos.
2013. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rosszul értelmezted a kérdést. Bár lehet ez a fogalmazásom hibája, sebaj.


Szerintem ennek kölcsönösnek kéne lennie.

2013. júl. 8. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, ki milyen gyakran rosszkedvű. Ha valakit ötpercenként vigasztalgatni kell minden semmiségért, érthető.
2013. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont, hogy aki nem kap vigaszt, ő ritkábban.
2013. júl. 8. 23:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben a menekülő személy önző. Bár elég magától értetődő.. Hol a csavar?
2013. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam más is így látja-e...
2013. júl. 8. 23:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki nem menekül, az jól sejtem, hogy szeret pogácsát sütni?
2013. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet.
2013. júl. 8. 23:46
 10/10 A kérdező kommentje:

Az előbb megjelent skypeon, és azt mondta ne haragudjak, amiért megbántott azzal, hogy lelépett, mikor szükségem lett volna rá (persze egyszerűbben fogalmazva).

Mondtam, hogy nem haragszom, csak hallani szerettem volna tőle. Erre annyit reagált csak, hogy "oké" és elment aludni azonnal.


Úgy érzem folyton menekülne a gondok elől... ha nem felhőtlen minden, akkor egyből ezt csinálja... jó lenne megérteni, hogy miért.... de most estig megint semmi esély rá, hogy beszélhetünk és talán még akkor sem...

2013. júl. 9. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!