Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti is ezt csináljátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is ezt csináljátok? Ez így normális?

Figyelt kérdés
A barátommal egyik régi ismerősénél voltunk és kijött a barátnője egy rövidnadrágba amiből kilógott mindene.. és aki velünk volt még srác megjegyezte utána hogy milyen jó segge volt a csajnak.. és a barátom meg se mert szólalni.. utána mondtam neki, hogy látom zavarba voltál.. neked is tetszett? mond ám meg nyugodtan..erre, hogy nem volt rossz.. kérdem mikor láttad neki? erre, hogy mikor megfordult a kutyáért.. és ha valaki csaj megfordul kapásból a fenekét nézitek, mi közbe van barátnőd és ott melletted..? ez így oké és én aggódom túl? erre az volt a válasza, hogy de mit néztem volna a vállát??
2013. júl. 8. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha az arcodba nyomnak egy jó segget akkor mit nézzél már bazzeg? Oh istenem ezek a nők...
2013. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden férfi más, én például megnéztem más nőket is, de egyszer sem csaltam meg a párom, pedig többször is maguktól kínálkoztak fel más nők.
2013. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hat ez szivar.
2013. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, engem például kifejezetten zavar, ha valaki a szexuális figyelmemet próbálja felhívni, miközben van barátnőm.
2013. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Te kérdezted... őszinte volt, ez van. Ez még nem olyan óriási bűn. Ha kiteszik, nyilván megnézik a pasik, én se tudok néha másra nézni női szemmel.
2013. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én általában együtt nézem a pasimmal a lányok fenekét. Még szólok is neki, ha látok egy csinos lányt, akit ő nem vett észre. Szerintem túlspilázod, de nyilván nem vagyunk egyformák.
2013. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiszen te őt bámultad!

A leírásod alapján csak egy búza nem nézte volna meg a csaj seggét.

2013. júl. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!