Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális amit anyukánk csinál?...

Normális amit anyukánk csinál? Ti is igy csináljátok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok a nővérem pedig 14 éves. voltunk nyaralni a balatonnál de tesommal alig füröstünk csak akkor mikor kevesen voltak ott mert anyukánk ugy tarja hogy nem szabad kb. 16-17 éves korig melltartót vagy hasonlót hordani mert akkor lógni fog a mellünk. de nekünk nagyon ciki volt hogy már nagy mellünk van és csak bugyi van rajtunk.

ez normális? ti is igy csináljátok? mert mikor láttunk egy kb. 14 éves lányt akkor rajta már bikini felső volt pedig kissebb volt a melle mint nekem. nekünk csak fürdőrbugyink van. egyikönknek sincs melltartója mert mikor nővérem vett egyett akkor anya azt elvette töle és elrakta (kerste de nem talátsa meg tesom) várjunk még hogy vesz majd 16 éves korunkban vagy vegyük rá hogy vegyünk? tesom nekem panaszkodott hogy az osztály elött kirándulson beküldte anya a vizbe ugy hogy csak bugyiban volt és mikor mondta hogy mindenki kinevet akkor azt mondta neki hogy nem rajta nevetnek hanem bizto valami máson. (anya volt az egyik felügyelő) mit tegyünk?


2012. júl. 6. 21:24
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
95%
Nem,nem normális amit csinál!Hány éves anyukátok?
2012. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
95%
nem normális amit csinál.inkább mutogatja a 14 éves lányát félmeztelenül.nagyon durva.apukád mit szól ehhez?
2012. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:
94%

Úristen, anyukátok nagyon durva. :O

Beszéljetek vele!!!

Bikini felső nélkül? Még a kis 10 éveseknek is van, pedig nekik tényleg nincs semmi.

Amúgy meg ha nem is merevített, de legalább sportmelltartót hordhatnátok, ha van már ott valami...

2012. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
89%
Ez beteg, 14-15 éves lányoknak félpucéran kellene mászkálniuk szerinte? :D A pedofilok a strandon biztos kedvvelik amiért ilyen. Miért nem vesztek egyberészes fürdőruhát? Amúgy hülye mítosz hogy a melltartótól lógni fog a mell.
2012. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%
Az úgy fasza. Nem, nem normális, de fingom nincs mit lehet vele csinálni. Sulidban nincs gyermekvédelmis?
2012. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

anya 38 éves

apa az mindenben igazat ad anyának mivel anya nő és ő tudja mi jó a lányoknak

apa az öcsénkel foglakozik ilyen ügyekben

de semmit se neged mert toppot sportmelltartót is mondtuk már de nem

2012. júl. 6. 21:35
 7/48 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha ez nem kamu kérdés, akkor nagyon nagy gáz!

Gyermekvédelem!

Hogy lóg-e a mell, az adottságtól függ, hogy milyen géneket örököltetek.

Melltartót meg onnantól kell hordani, hogy nőni kezd. Annál kisebbnek nem adnék.

Már a 2,5 éves lányom is mondja, hogy "ha lesz cicim, nekem is lesz tartóm"

2012. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
86%
Anyukád vizsgáltassa ki magát!:) 13 vagyok, és 2 éve hordok napi szinten melltartót.. Ez elég gáz
2012. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
92%

7 vagyok, még az egybe fürdőruha jutott eszembe, vegyetek fel olyat.

(Most jutott eszembe, mert visszagondolva 13 évesen még nekem sem igazán volt mellem, ezért fürdőruhát hordtam azon a nyáron.

2012. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se normális dolog ez!Várj még pár válaszig,szerintem tuti mindenki,de legalábbis a többség így fogja gondolni és esetleg megmutathatnád neki,hogy ez lesz...ha nem tudtok vele megbeszélni ilyen dolgokat akkor kénytelen vagy itt kérdezni és segítséget kérni.Vajon ezt szeretné,hogy ne vele beszéljétek meg a dolgokat?!Pedig elég fiatal anyukád,érdekes a gondolkodása.
2012. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!