Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól teszem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól teszem, ha nem mondom el neki, hogy megcsaltam a barátjával? (Bővebben lent, kérlek mielőtt válaszolsz olvasd el! )

Figyelt kérdés

Régóta van párom és nagyon szeretem őt.De van egy két "barátja" akik többször is kiakartak kezdeni velem. Ez engem eléggé zavart, el is mondtam neki,de nem hitte el,azt mondta a barátai tiszteletben tartják,hogy az ő barátnője vagyok.Ez rosszul esett, de nem neveztem meg a "barátokat". Hogy ne kelljen csalódnia bennük.

A hétvégén voltunk buliba,ahol én tovább maradtam mint párom,és újra kikezdett velem az egyik illető. Próbáltam ellenkezni,de az igazság az,hogy annyira sokat ittam,hogy nem bírtam. Így elcsattant pár csók. Ő tovább akart menni,én mondogattam,hogy nem szabad,mert a párom barátja, mire ő csak annyit mondott h "leszarja". Elég erőszakos volt,de nagy nehezen sikerült kiszabadulnom a karjaiból.

Azóta nem beszéltünk,ő már találkozott a párommal,de semmit nem mondott neki,úgy tett mintha mi sem történt volna.

Nekem azóta bűntudatom van,sírás kerülget folyton.De nem akarom neki elmondani. Nem bírnám elviselni,hogy fájdalmat okozzak neki és két emberben is csalódnia kelljen akit szeret.

Megérdemlem,hogy szenvedjek,de neki nem akarok rosszat.

Arra is gondoltam,hogy elhagyom,mert jobbat érdemel nálam, annak ellenére,hogy vele tudnám csak elképzelni az életemet. Mindent megadnék érte,de nem tudom vissza csinálni azt az éjszakát.. :(


2013. júl. 8. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
hát azt mondanám hogy mondd el neki, mert úgy tisztességes, de te ismered a barátod hogy mi hogyan esne neki.. ebbe én nem szólhatok bele:) én tanácsolom, hogy tudasd vele mi is történt azon az éjszakán, de ha benne van hogy szakít veled emiatt akkor ne mondd inkább, hiszen te is nagyon megbántad és nem az van hogy "jajj de jól érzeted ott magad a másik pasival" és hazugság lesz a kapcsolatból
2013. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem számit megcsalásnak,mivel ő vett rá. Ha a barátodnak azt mondod h a haverja rád nyomul , akkor le tudja állítani. Emiatt szerintem ne sírj max amiatt hogy a barátod haverja mekkora egy...! ;)
2013. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én a te helyedben már a megcsalás előtt elmondtam volna a Páromnak, hogy a 'barátai' kikezdenek velem, mert még se barát az olyan!!
2013. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem el kéne mondanod neki. Joga van tudni, hogy eldönthesse akarje-e így folytatni veled. Mesélj el mindent, ahogy itt is írtad. Csak vigyázz nehogy az jöjjön le belőle, hogy még ő a hibás amiért nem hitt neked, de íme itt a bizonyíték...

De azért kicsit elgondolkodtató, hogy mégis mért nem hitt neked. És az is hogy mért mentél bele ebbe a dologba.

2013. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mond el neki ha ő is szeret annyira mint te őt akkor megbocsájt . És remélhetőleg bever egyet a hódolódnak xD . U.I : legközelebb menj a barátoddal főleg ha ittál
2013. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!