Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a baratom összeakar hozni minden baratjaval? Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

eleinte azt mondta, hogy azert, mert meg nem ismer, meg nem jarunk es nem tudja en mit akarok, es nem mondhatja azt a haverjanak, hogy ez a lany tabu, mert egy: nem vagyok a tulajdona, kettö: lehet en benne lennek, mert nemigen ismer meg. nos azota mar eltelt par honap sokat nyaralunk, meg szorakozunk együtt, meg persze a haverjaival is, akik volt, hopgy haza vittek, vagy velük logtam, amikor a parom azt mondta velük van, közben nem is volt ott, de hivtak pingpongozni es jatszottam velük, szoval bandaztunk. erre el akarjak kerni a szamom, mondtam, hogy de en a baratommal vagyok, nem adom meg neked, milyen mar hogy a baratod nöjetöl kered el a szamot, beszelj a baratommal, majd ö leolt. erre meg a baratom nem megadta a szamom, es most meg hivogatnak ketten együtt, hogy talalkozzak velük. közöltem a baratommal, hogy utalom az összes haverjat, hogy ram vannak szallva, oltsa le öket. hat nem teszi. mert szerinte nekem kell. kezdem magam is hibasnak erezni, mert ha pl a baratom nelkül nem vagyok velük pingpongozni, vagy akarmi, akkor lehet mashogy gondolnak ram. vagy nem tudom.

mit tudok tenni? meg egyaltalan mit mondhatnek mar ezek utan a baratomnak, csak annyit szia, felejts el? ezenkivül ötlet arra, hogy tegyem rendbe, van? szoval inkabb lennek erre kivancsi, nem az egyszerübb utat valasztani a szakitast es helo, szoval egyben tanulni is hogyan kezeljek egy ilyen helyzetet, amikor egy baratom haverjai nem tisztelnek?


2013. jún. 19. 18:45
 1/7 anonim válasza:

Sok dolog ellentmondásos a történetedben..

Ha a barátod nem ment pingpong-ozni, akkor neked sem kellett volna maradnod! Hiában a haverjaid, mind fiúk, és ha esetleg történik valaki, ki véd meg .. ? Ôk csak haveri alapon tartoznak hozzád, nem barátok és nem is A barátod egyikôjük sem. Korod?

2013. jún. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a lenyeg: sajat szandekomon kivül pingpongoztam, meg bandaztam velük


magyarazat:

azert voltam velük pingpongozni, mert elötte valo nap diszko utan elmentünk egy tora kocsival masik varosba, vagy faluba, nem tudom, ott afteroztunk, a baratom hazavitt egy sracot egy haverjaval, mondta majd jönnek vissza, de nem jöttek 2ora mulva sem, igy elindultam gyalog, hogy majd stoppolok es csak haza jutok valahogy, es akikkel talalkoztam, megkertem, hogy vigyenek haza, azokrol kiderült hogy a baratom haverjai es siman ismernek engem is, mondtak, hogy jo elvisznek, csak elötte beugrunk ide oda kocsival, utana kikötöttünk a többi haver között, majdnem ugyanoda, ahonnan elindultunk, szoval a lenyeg a lenyeg, hogy csak azt vartam mikor visznek mär haza, de ök azt mondtak, mindjart jön oda a baratom is, addig meg ök elkezdtek jatszani igy pingpongoztam velük, varva a baratomat, aki ugye megint nem jött.

2013. jún. 20. 16:38
 3/7 A kérdező kommentje:
* elötte valo ejszaka
2013. jún. 20. 16:38
 4/7 A kérdező kommentje:
szoval diszko - utana egy to - utana stoppolas - utana pingpong - es meg utana megint elvittek egy masik tora, amikor azt hittem haza visznek, szoval nem aludtam semmit, majdnem 2 napig, csak voltakepp "kenyszerböl" voltam a haverokkal, mert nem tudtam hogy jutok haza
2013. jún. 20. 16:41
 5/7 A kérdező kommentje:
de ott hagyhattam volna öket, hogy megint megyek stoppolni, az igaz, csak biztonsagosabbnak tartottam, ha ismerösök visznek haza
2013. jún. 20. 16:41
 6/7 A kérdező kommentje:

következö nap meg a haverja hivogatott telon (a baratomtol tudja a szamom...), hogy talalkozzak mar vele - a baratommal volt eppen, meg a baratom is hivott, hogy talalkozzam velük. en meg közöltem, hogy hagyjon engem beken a haverjaival, es ne adja ki masnak a szamomat.


de szoval ezt, hogy a haverjait ajanlja nekem, ezt eletem elsö pasija is eljatszotta velem, azota eltelt par ev es most amikor pontosan ugyanugy szeretek valakit, mint az elsö sracot, megint ugyanazt kapom.


nem tudom hogy kezeljem, mert az egy dolgo ha kidobom, de azzal nem tanulok semmit, hogy hogy kezeljem a helyzetet, hogy többet ezt ne kapjam az elettöl.

2013. jún. 20. 16:47
 7/7 A kérdező kommentje:
hogy nem lehet erre a kerdesre valaszolni? legalabb erre lehetne valasz..
2013. jún. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!