Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő hibázott vagy én? Telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő hibázott vagy én? Telefonon beszélgettünk. Délután melózik a héten, és éjfélkor végez, akkor hívott, beszélgettünk, míg hazaért.

Figyelt kérdés
Én nagyon kivagyok. Itthon borzasztó nagy konfliktus volt ma, reméltem, hogy megnyugtat, de még tetézte a dolgot azzal, hogy nem tudunk találkozni holnap, mert délelőtt az anyukáját el kell kísérje az orvoshoz (folyton betegeskedik, pánikrohamok, depresszió, enyhe túlzások az anyuka részéről). Ekkor akadtam ki teljesen, hogy soha sincs mellettem ha szükségem van rá. Hiába kérdezte, hogy mi történt itthon, nem tudtam elmondani, mert attól tartottam meghallja valaki. Zokogtam, de ő elköszönt, hiába mondtam, hogy ne, ő azt mondta hazaért, le kell tegye, nyugodjak meg, ne sírjak, feküdjek le, aludjak, holnap felhív. Szóval lerázott. Még ő volt felháborodva, hogy miért nem értem meg, hogy orvoshoz mennek, nem azért nem jön hozzám, mert nincs kedve. Tényleg kész vagyok. Pár percre rá írt egy sms-t, hogy szeret, és ne mondjam, hogy leszar, mert ez nem igaz. Csak fáradt és álmos. Válaszoltam, és nem rég kaptam egy újabb sms-t, hogy ne haragudjak, hogy így alakult a holnapi nap, ő tényleg szeret, de nem tud megnyugtatni, ha nem mondom el, hogy mi a baj, és folyton csak veszekedek, a megváltozott program miatt.
2013. júl. 8. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat? Ha nem, én a helyében átmentem volna megnyugtatni a lányt (a sajátom).
2013. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem távkapcsolat, 4O perc az út. Ilyenkor nem szoktunk találkozni.
2013. júl. 8. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányként azt mondom, hogy szerintem nem az ő hibája. Nyilván fáradt a rengeteg melótól, aggasztja anyukája betegeskedése. Meghallgatta volna a problémád, de te kiakadtál, ez már sok volt neki a káoszból.

Próbálj kicsit megértőbb lenni, főleg, ha ez egyszeri eset volt. Nekem úgy tűnik, törődik veled.

2013. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de jó hogy nem vagy a barátnőm. Ilyen hisztit kicsapni komoylan. Volt barátnőm is iylen volt, hála istennek hogy megszabadultam tőle:D Az biztos hogy nem kéne egy hozzá vagy hozzád hasonló lány:D Am meg kérdésre válaszolva te hisztizel és nincs igazad.
2013. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!