Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban elő forduló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban elő forduló kevésbé hiányérzet a párod felé mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 16 éves srác vagyok van egy fél éves távolsági párkapcsolatom. Sajnos elég ritkán tudok lemenni hozzá mert több mint 100km re lakunk egymástól.Interneten ismerkedtünk meg eleinte barátság volt majd több. 3 éve ismerem abból 2x jártunk úgy hogy nem is találkoztunk 6 hónapig tartott majd elromlót minden ez aztán még 1x megtörtént. Majd 1 év után össze jöttem vele megint mert nagyon hiányzott és meg tudtam oldani ezt a távolsági gondot igaz így is csak 3-4x tudunk találkozni egy hónapban utána marad a Facebook.:/ És mostanában rám jött az az érzés hogy mikor haza felé tartok a vonattal sokkal nyugisabban térek haza, máskor volt h sírtam ez miatt és most nagyon fura az az érzés hogy annyira kevésbé hiányzik de nem tudom miért. Amit biztosra tudok hogy soha nem szeretném elveszíteni vagy kiszeretni belőle mert tudom talán hülyeségnek látszik egy 16 éves szájából de meg találtam az igazit akit soha nem akarok elveszíteni:) Csak ez a kevésbé hiányérzést nem tudom hová tenni:/ Akik tudnak esetleg segíteni azoknak váróm véleményüket segítségeit (Normális emberek véleményeit kérem mert ez fontos nekem!)
2013. júl. 9. 11:01
 1/2 moonlightsentinel ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gáz, már elmúlt az, hogy görcsösen szerelmes vagy belé, most már csak szereted. Szerintem ezzel nincs semmi baj, a nagy láng elmúlik egy idő után, de az nem azt jelenti, hogy szakítani kéne (ha nincs más probléma).
2013. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
akkor ezek szerint már tök fölösleges paráznom :PP 15/L :D
2013. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!