Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem enged sehova és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem enged sehova és engem hibáztat a veszekedéseink miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdünk veszekedni és kibékülünk felhozza, hogy az én hülyeségeim miatt volt az. Mert ő az idősebb és amikor viccelődök vagy valamin nevetek az neki gyerekes viselkedés. Már komolyan nem tudom, hogy mit tegyek. Már elegem van abból, hogy a barátnőimet kritizálja, hogy majd ki fognak használni meg össze-vissza hazudgálnak nekem. Ilyeneket mond állandóan. Volt pár nap amit végig veszekedtünk. Mert szerinte azt játszottam, hogy megcsaltam. (csak azért mert megváltoztattam a jelszavam amit meg is magyaráztam neki.) És még ő játszotta az áldozatot, hogy ő azt érezte, hogy én félrelépek. Sose csalnám meg, hűséges vagyok. Én hülye belementem abba az egyességbe, hogy együtt megyünk majd mindenhova. Olyan sok helyre hívtak és le kellett mondanom mindegyiket mert ő nem tudott jönni. Barátnőimmel is csak úgy mehetek majd, ha ő is ott lesz. Mert őt is hívták csak ő lemondta mert hozzám akart jönni. Már mindjárt a sírógörcs is elkap, hogy ez velem történik. Nem akarok szakítani. De már nem bírom. A családja nagyon rendes velem és ez nekem nagyon tetszik. Mit csináljak?
2013. júl. 9. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenykedések miatt nincs meg a kapcsolat alapja a bizalom.... Szakítani fogtok így is úgy is. Jobb előbb.
2013. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ő elmegy a barátaival nélküled bulizni?
2013. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat. Ez börtön. Ő birtokolni akar.

Csak ő fontos magának te nem.

Ha fontos lennél akkor eleve nem korlátozna. Hagyd el. Ha nem tud változni akkor sürgősen hagyd el, mert aztán benne ragadsz egy ilyen kapcsolatban és szörnyű élet vár majd rád.

2013. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak féltékeny emberek, akiknek lehet kezelni a hülyeségét, de ez amit te leírtál ez túlmegy azon a határon. Teljesen be van szűkülve az agya a párodnak, amikor szerinted megbeszéltek valamit, azt ő teljesen másképp gondolja, azt ugye tudod. Te azt hiszed, hogy akkor egyenlőek vagytok, probléma tisztázva, béke van, viszont csak azért van béke, mert ő elérte, hogy te ráhagyd a hülyeségét. Nem írtad hány éves vagy, de ha fiatal, akkor szakíts szerintem, mert ez csak rosszabb lesz. El fog marni mindenkit mellőled, egyébként pedig nem a családjával jársz sajnos, hanem a fiukkal. A család nem lesz ott, amikor megint elő fog téged venni valami abszurd baromságért.
2013. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem megy bulizni.

Na már kikiabáltam neki az összes dolgot és próbálja megoldani

2013. júl. 9. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Elk kell keserítselek: nem fogja. A "próbálja" is csak hárítás, hogy fogd már be végre. Az alapján, amit itt leírtál, ez egy értelműen egy kontrollmániás pasas, ez a fajta pedig soha nem változik meg. Ideig-óráig elnyomhatja a hajlamait, de előbb-utóbb úgy is ki fog belőle bukni újra.


Rossz és egyre rosszabb lesz mellette az életed, és ahogy múlnak az évek, úgy fogsz egyre inkább bánkódni amiatt, hogy mennyi mindent kellett kihagynod miatta, hogy mennyi mindent kellett feladnod miatta, és kb. semmit nem kaptál cserébe, míg végül már csak a reménytelen lemondás, beletörődés és feladás/megadás tart majd mellette.


Minél előbb rakod ki a szűrét és keresel egy normális fiút, annál jobb. Minél tovább maradsz vele, annál többet fogsz szenvedni.


Én szóltam. Ha nem lépsz most, majd emlékezz vissza erre, ahogy egyre jobban szenvedsz majd tőle.

2013. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szereted, akkor esetleg egy alapos beszélgetés után kaphat még egy esélyt...

De nekem az a tapasztalatom, hogy minden fogadkozás, esküdözés ellenére, az emberek nem tudnak változtatni a természetükön. Ha ő ennyire féltékeny, bizalmatlan, és uralkodó, akkor sajnos szinte 100%, hogy az is marad.

2013. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem a családjával élsz együtt, hanem vele.

Ha ő ilyen paraszt, hagyd ott. Nem normális, ha egy pár tagjai a másikhoz láncolják magukat.

2013. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Csak azért kérdeztem, mert hasonló dolgok történtek a barátnőmmel is. Sehová se engedte el egyedül a barátnőmet, mindig engedélyt kellett neki kérnie, bezzeg ő elmehetett a haverjaival bulizni. Nem sikerült a barátnőmnek az érettségi és újra megakarta próbálni, de a srác nem engedte. A barátaitól elmarta. Ha szóba állt egy fiúval már "leribizlizte" (?), hogy hogyan merészelte ezt. Állítólag azért tiltott mindent barátnőmnek, merthogy az exe megcsalta őt. Szerencsére már nincsenek együtt, mert barátnőmnek megjött az esze és szakított vele.

Bármennyire se akarsz a sráccal szakítani előbb utóbb az lesz, mert az ilyenek nem változnak meg, csak ideig óráig aztán elölről kezdődik az egész cirkusz.

2013. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha le tudtok ülni és normálisan beszélni erről,akkor megváltozhat.. Tavaly ilyenkor legalább 5 kérdést írtam ezzel kapcsolatban,sehova nem engedett a barátom,de ő ment mindenkivel.Télen sírva elmondtam neki,hogy nincs egy barátnőm se,magát hibáztatta mindenért és most már minden tökéletes.Én is vagyok a barátnőimmel és ő is a barátaival.Ha egy hétig nem megyek sehova nélküle,akkor már ő mondja,hogy ne hanyagoljam el a barátnőimet.Nekem is mindenki azt írta,hogy nem fog megváltozni,még rosszabb lesz és szakítsak vele.Nagyon szerettem és még mindig nagyon szeretem,de megfordult a fejemben a szakítás.De az a fontos,hogy meg tudtuk beszélni és teljesen megváltozott azóta.Azért egy próbát megér. :)
2013. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!