Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is latjatok az egyutteles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is latjatok az egyutteles arnyoldalait?

Figyelt kérdés
Parommal egyutt elunk 8 honapja, nekem ez az elso osszekoltozos kapcsolatom. Otthon voltam a szuleimnel ket hetet, es annyira elveztem, hogy nem kell mas utan ramolnom, takaritanom, foznom, mosnom, olyan filmet nezek, amit en szeretnek, olvashatok, nem kell massal foglalkoznom, a penzemmel en rendelkezek, es nem megy el mas baromsagaira. Aztan hazajottem a koszra, rendetlensegre, mehettem bevasarolni. Onzoseg, hogy unom, hogy masra is oda kell figyelnem, es hogy olyan jo lenne, ha csak magamrol kene gondoskodnom? Ti is latjatok a rosszat az egyuttelesben, vagy en vagyok alkalmatlan a parkapcsolatra?
2013. júl. 9. 16:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Ha mindig neked kell mosni,főzni,takarítani,rendet rakni,akkor nem te vagy alkalmatlan,hanem a párod van félrenevelve,nem kicsit.

Ezek nem az együtt élés árnyoldalai,hanem a párodé,és ez csak rosszabb lesz,jobb biztosan nem.

2013. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az alkalmatlan az együttélésre, hanem a párod.
2013. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom az árnyoldalait, ha csak az nem az, hogy néha nekem is mosdóba kéne mennem, amikor ő ment, és csak egy van a lakásban, de ez otthon is így volt :D Szintén első "együttélős" kapcsolat (mondjuk mi már összeházasodtunk). Szerintem nem túl jó kapcsolatban élsz... Jó kapcsolatban közösen tesztek rendet/mentek bevásárolni, együtt osztjátok be a pénzt (nálunk az első pillanattól közös kassza volt, pedig én "hozok többet" haza, de sosem költöttünk a másik megkérdezése nélkül)... Rátok férne egy komoly beszélgetés....
2013. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az általad említett árnyoldalak rendes kapcsolatban nem léteznek...

Én azt a filmet nézem s azt a zenét hallgatom, amit akarok, akkor, amikor akarom. A párom értelmes, ép lény, mos, főz, takarít, jobban, mintha feleznénk, mert a számomra nem kedves munkákkal többnyire nincs baja, így az az övé, s ez fordítva is így van. Jó dolog, hogy kiegészítjük egymást ezekben, de ha nem így lenne, akkor se lenne rosszabb, mint egyedül :)

2013. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő az alkalmatlan. Házimunkát csinál? Mert úgy tűnik hogy csk te csinálod.
2013. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem is ez az első együtt élős kapcsolatom, de már 2,5 éve együtt élünk. Valahogy nálunk mindig minden tökéletesen és simán zajlott, sosem volt konfliktus abból, hogy ki hol hagyta a koszos kávéscsészéjét. Mindketten egyformán vagyunk rendesek és rendetlenek. Szerintem egy normális szinten mindketten.

Pénzügyekben pedig mindig meg tudtuk beszélni, ki mit szeretne, és mire mennyit költünk. Ebből sem volt soha probléma.

Mi inkább minden nap hálát adunk azért, hogy az életünk úgy alakult, hogy együtt tudunk élni, és imádunk együtt lenni minden percben.

Lehet, hogy te még nem értél meg az ilyen fajta kapcsolatraa, azért érzel így.

24/N

2013. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
O altalaban tovabb dolgozik, mint en, ezert ugy gondoltam, "illik" megcsinalnom. Meg o amugy sem csinalja meg, ot nem zavarja a kosz es a rendetlenseg. A hazimunkaja kimerul abban, hogy kethetente felsopor es elmosogat. A szabadnapjain is pihen. En a szabadnapjaimon kitakaritok es elintezem, ami kimaradt. Volt mar parszor elsirtam magam, hogy egy cselednek erzem magam, akkor mindig mondta, hogy beosztjuk, ezen a heten o takarit, bevasarol stb., masik heten en. Aztan kb. ennyiben is maradt a dolog.
2013. júl. 9. 16:28
 8/23 anonim ***** válasza:
Te vagy az, szivem?:)
2013. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező Te nem értél még meg egy ilyen jellegű kapcsolathoz,ha ez Neked teher.

4-esnek meg üzenem,hogy nem az az "értelmes ép lény" aki mellet azt csinálsz amit akarsz,ez nagyon durva,hogy így gondolkodsz.:)

2013. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Beosztás jó, ha nem csinálja meg az ő részét, akkor úgy marad. Övé a mosás? Ja, hogy nem csinálta meg? Akkor nincs neki tiszta ruha :) Ennyi
2013. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!