Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat alig kívánom, más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat alig kívánom, más férfit viszont kívánok. Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

Hullámvölgyben volt a kapcsolatunk, most próbáljuk helyrehozni. Kb 2 hetente van kedvem szexelni vele, és ez magamhoz képest szörnyen kevés.. :(

Szégyellem, amit tegnap tettem. Chateltem egy pasival, élőben még sosem láttam. Pár sor után teljesen felizgatott, legszívesebben rávetettem volna magam ha itt lett volna...

A párom rég izgatott fel annyira, mint az a pasi, pedig sok az előjáték, nem unalmas a szex (már amikor van ugye..)


Mi lehet a gond? Talán az, hogy rossz időkön mentünk keresztül? Vagy ennek a kapcsolatnak vége?..


2013. júl. 9. 17:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy 1,5 éve vagyunk együtt, én 18 vagyok.
2013. júl. 9. 17:38
 2/23 anonim ***** válasza:
53%

Le pontozhatnak az álszent nők.....de ha már azt írod,hogy

ha abban a pillanatban ott lett volna,te pedig jó kiscserkész módjára lekaptad volna,az azt jelenti,hogy ha a hely,az idő,a helyzet....stb úgy adódna,te simán megcsalnád!


A szomorú csak az,hogy ha ugyanezt a kérdést egy pasi tenné ki,minden lenne,csak ember nem......

2013. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Személyesen esélye sem lett volna felizgatni.
2013. júl. 9. 17:43
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Csak ne nevezd a párodnak, amikor egy mészseggű csitri vagy még.
2013. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Miért ne nevezhetném páromnak, mikor mindketten komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat? Ha nem lett volna a hullámvölgy, ma már együtt laknánk. Téma lezárva.
2013. júl. 9. 17:46
 6/23 anonim ***** válasza:
szerintem szex hiányod van és az az idegen azt írta amire vágynál.Föleg hogy nem is ismered és izgalmasnak találtad.De nem másokkal kell ilyen dolgokrol dumálnotok hanem a pároddal.Vigyetek valami újat a kapcsolatotokba.Szeretkezzetek új helyeken.
2013. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szex hiányom van, de a párommal nem megy.. Tegnapelőtt is próbáltuk, de nem izgultam fel..
2013. júl. 9. 17:47
 8/23 anonim ***** válasza:
Amúgy ő hány éves?
2013. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%

ma 17:42


Nem!

Azért ne vedd egy pasihoz,őket ilyenért rögtön leoltják!


Neki meg majd simogatják a lelkét,hogy biztos a párja a szar......

2013. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Álljatok már le ezekkel az idióta kommentekkel, mert k-rvára nem vagyok rájuk kíváncsi!

Soha a büdös életben nem nyúlnék hozzá más pasihoz! Maximum ha felizgatna, de ilyenre ESÉLY SINCS!

2013. júl. 9. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!