Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mert van az hogy a fiu teved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van az hogy a fiu teved es megis a lanyra fogja, hogy o ne legyen hibas?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik nem képesek belátni, ha hibáztak. Nem csak fiúk, lányok is vannak ilyenek.
2013. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Van ilyen, hogy az ember a másikra fogja. Egyszer ráfogtam a kotont amit anyám talált a 7 éves húgomra. Jól le is cseszték szegényt.
2013. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
vannak lanyok is,persz... de idegesito dolog...
2013. júl. 9. 19:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mert nem minden ember képes beismerni saját hibáit.
2013. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

mert mindenki folyton a másikra keni a hibáit...

persze tisztelet a kivételnek :)

2013. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez sokkal inkább a lányoknál általános.
2013. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
en lany vagyok... es fiu probalja ram kenni a hibat.. pedig o tevedett... es megis en erzem hulyen magam..
2013. júl. 9. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ember arra törekszik, hogy igaza legyen. Aki beszűkült látókörű az gyakrabban, aki civilizált az kevésbé hajlik arra, hogy még akkor is, ha elrontott valamit, ragaszkodjon ahhoz, hogy igaza legyen. Az, hogy igazad van része a túlélésnek a természetben, és a tévedés akár halállal is végződhet. Az emberben ez ilyen formában is kifejeződik. Sőt, van aki direkt legközelebb is elköveti a hibát, mert az "igenis úgy jó volt", és neki "igaza van". Automatizmussá válik.
2013. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A klasszikus az, amikor valaki félrelép, és azzal mentegetőzik, hogy a másik a hibás. Nőtől, férfitól is láttam már ilyet. A legrosszabb emberi tulajdonság, ha valaki nem képes beismerni, hogy hibázott. Mindenki hibázik: én is, te is.
2013. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Abszolút nem szeret, csak kellesz neki, mint szükséglet.

És még mi mindent fog rád fogni.

2013. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!