Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha facebookon ráírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha facebookon ráírok egy lányra hogyan kezdjem? Milyen témát írjak neki, meddig beszéljek vele hogy ne legyen neki unalmas, mi tetszik ilyenkor a lányoknak ha egy más valaki ráír?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nyomi akkor igen először is kérdezd meg tőlle h mi van vele , mi történt vele ma stb. Ebből majd később kialakulhat velemilyen téma. Ha meg untatnád akkor az úgy is lejön az irásmódjából szerintem :)
2012. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én, ha egy idegen ír nekem a Facebook-on akit nem ismerek, megkérdezem, hogy honnan ismerjük egymást. Ha kiderül, hogy nem ismerem, akkor nincs tovább. Rámírni nem szokott senki. Hová, a bőrömre?
2012. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor mit írjak az helyett hogy nem ismersz??
2012. okt. 10. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Meddig? Ameddig van kedve válaszolgatni. És rendes válaszokat ad.
2012. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oksa köszi mindenkinek :D
2012. okt. 10. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!