Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Skacok! Társkeresőn hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok! Társkeresőn hány lányra kell ráírnotok, hogy legyen belőle valami?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főleg randira, de leírhattok párkapcsolat, szex rátákat is.

2013. ápr. 3. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 millió
2013. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én azért regisztráltam társkeresőre, mert az utóbbi időben nem olyan a baráti társaság és a meló miatt sem tudok nagyon ismerkedni élőben lányokkal. Gondoltam adok egy esélyt a dolognak. De azért az vicces hogy egy év alatt sehova nem jutottam a társkeresővel.. sztem nagyon halottak napjainkban. Pedig arcra, magasságra, kinézetre sztem megütöm az átlagot bőven...

Aki nem akar ideges lenni kerülje ezeket az oldalakat. Kivéve az egónövelő nőstényeket akik (hmm mennyien írtak ma is).

23f

2013. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szám kábé 40-50 lehet. Én éppen ezért nem kezdeményezek társkereső oldalakon, mert fölösleges törnöm magam, ha olyan ritkán válaszolnak. És még azokból sem biztos hogy lesz valami. Ezért azt szoktam csinálni, hogy amikor barátnőt keresek, beregisztrálok 4-5 ilyen oldalra és várok, hogy rám írjanak. Amikor ír valaki, akkor eldöntöm, hogy érdemes-e kezdenem bármit is a lánnyal vagy sem. 90 százalékban "mamikák" szoktak írni (mindig jót derülök magamban ezen :) ), de időről-időre felbukkan egy-egy olyan csaj, akire érdemes figyelmet fordítanom. Max. 2-3 hét elég ehhez, én már csak innen szerzek barátnőt, ha türelmes vagyok, a csajok kopogtatnak az ajtómon... :)
2013. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is kb. 1 évig próbálkoztam társkeresőn de 1 sem jött össze. PEdig minden féle fajta módon próbáltam írni is ésegyéb.

Egy szép lánynak ír vagy 200 pasi hanem több és maximálisan megtehetik h a legjobbat válasszák.

Szóval felhagytam azzal, és visszatértem a haveri körhöz ahol kicsi volt az esély mert már nem voltak új csajok de uidővel összejött.

2013. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2; 4, nem túl bíztató, amit írtok, de azért reménykedik az ember :) Ha az embernek élőben nem nagyon megy az ismerkedés, akkor tényleg ez marad neki. Csak talál olyan lányt, akinek ő lesz a legjobb.


3-as: amit írtál kicsit ellentmondásos, ha a csajok vissza se írnak neked, akkor hogyhogy önszántából keres meg téged valaki? Vagy ha tegyük fel olyan jóképű vagy, hogy ők írnak rád, akkor miért nem válaszolnak neked?

2013. ápr. 3. 16:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Poenbol en is regisztraltam mar, irtam poenbol nehany csajnak, de meg meg sem neztek (mert mutatta ha elolvastak). Szerintem ott nagyon kicsike a nöi arany es inkabb ök keresnek es valogatnak. (persze jo ha elolvassak a leveledet, mert legalabb megnezik a profilodat)


VISZONT:

Ami mar többször megtörtent velem itt es chat-en amikor nagyon ritkan nincs jobb dolgom este es chatelek, hogy csajok ramirtak es erdeklödtek irantam. En sosem kerestem, egyszerüen csak irogattam, beszelgettem es kifejtettem a velemenyemet, de probaltam segiteni es meghallgatni mindenkit (ilyen vagyok, es elvezem is). Mindezt közösben es gondolom ha valakinek szimpatikus voltam az ramirt. Ilyenkor lehet barmikor ismerkedni masokkal es lehet több eselyed van. Chaten altalaban csak annyi volt, hogy bocs baratnöm van, "jajj milyen kar" stb, de azert egy jot beszelgettem, itt a gyk.hu-n mar extremebbek. Volt hogy szexualis temaban leveleztünk, es hat jöttek a "nincs kedved?" kerdesek, de a legextremebb amikor egy 20-21 eves csaj, 1 level utan annyit irt, hogy nincs e kedvem atmenni hozza, aztan ra 10 percre küldött bugyis kepet magarol. Es nem egy csunya csaj volt. (nem mentem at, kapcsolatban elek, dah...)

De most gyorsan visszanezve kb hetente kapok privatokat amiben kezdemenyeznek.


Mindegyikben mondjuk az volt a közös, hogy sosem en erdeklödtem, hanem egy idö utan a lanyok irtak (hol laksz, hany eves vagy, nincs e kedved talalkozni, küldjel at egy kepet)


Szoval en a chat-el ajanlom, ott is tölthetsz fel kepet magadrol stb., nem vagy anonymus, es olyan szobaban chatelhetsz ami mondjuk a varosod. Szeged szoba vagy akarmi.

2013. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én kb 400 levélnél tartok, de 5 írt vissza. Ők is köszönték, de nem ...
2013. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Trib, ez meglepő dolog, engem nem szoktak bombázni ajánlatokkal :) Ki tudja, melyik igaz közülük és mikor szórakozik egy szőrös 40-es férfi vagy egy szűzfiú. De azért jó neked!
2013. ápr. 3. 17:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is megfordult, hogy pasikkal vagy hasonlokkal csinalom, de beszelgetesnel szerintem ez kiderül. Föleg ha aktiv "korodbeli" problemakrol beszelgetsz, de irtak ram akik biztos meleg pasik voltak, de azok 2 perc utan mar farkas kepeket akartak tölem.

De szerintem több a tarskeresön az ilyen pasi mint egy chaten.

2013. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3-as válasza:


Kétségtelen, hogy nem tartozom a "gáz" pasik közé, ám ettől még ugyanúgy nem válaszolnak azok a csajok, akik nekem megtetszenek. De úgy látszik a keresgélők között valahogy mégis feltűnök egyeseknek, akik aztán írnak nekem, és ezek között időnként akadnak szép lányok. És ha már egy szép lány ír először nekem, akkor már akár nyert ügyem is lehet, ha el nem szúrom... :)

2013. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!