Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Jól döntöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Jól döntöttem, hogy elküldtem? Volt egy pasi, aki nagyon szeretett, arany életem volt mellette, illetve lett volna, el is vett volna feleségül, a tenyerén hordozott, de én nem szerettem és vége lett.

Figyelt kérdés
Azóta úgy érzem, soha nem fogok férjhez menni, normális pasit találni.Hiába volt ez pasi, nem szerettem. A pénz nem boldogít.....
2013. júl. 9. 21:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez egy eléggé sarkos hasonlat lesz:


Szóval nem mindegy, hogy Brad Pitt az, aki szeret, kényeztet és aranyéletem van mellette, hanem mondjuk Andy Vajna :D És Brad Pittel mondjuk még a szegénységet is szívesebben bevállalja az ember ugye :P


Ez most nem feltétlen a külsőre megy rá, hanem csak arra céloztam, hogy BP-hez könnyebb szexuálisan, testileg vonzódni és szerelembe esni vele. (mondjuk nekem pont nem zsánerem, de példának megteszi szabadon behelyettesíthető más személlyel :) )


Azért a testi vonzódás nagyon fontos. Ha az nincs meg, akkor semmi nincs, hiába a kedvesség, kényeztetés, pénz...

2013. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó meglátás, kedves utolsó! Köszönöm! !!
2013. júl. 11. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!