Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha erre rákérdek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha erre rákérdek, csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom már 3 hete elutazott külföldre, több mint 2 hónapra.

Búcsúzáskor azt ígérte nekem, hogy majd minden este webkamerázunk meg beszélünk. És, hogy hagy üzeneteket, ha napközben net közelben lesz.

Én is írok neki olyankor, hogy mi újság van és mikor leszel elérhető, ő elolvassa, azt semmi válasz.

Most a napokban figyeltem,hogy ő nem is kezdeményezi azt hogy webezzünk, nem is akar látni. Csak ír, és így beszélünk amíg álmos nem lesz.

Kezdem azt hinni, hogy nem is kíváncsi rám, nem akarja hallani a hangom,és látni sem. Pedig előtte nagyon jól elvoltunk, miért hozza ki ezt belőle a távolság? Szerintetek mondjam el neki ezt az érzésem, vagy inkább hallgassak, mert rosszabb lesz?(hallgatásra nem azt értem, hogy hisztizek) Ti mit tennétek?


2013. júl. 9. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan beszéld meg ezt vele, ha már egyszer a barátod.

De lehet hogy ő is ugyanarra vár, amire te, hogy mikor fogja már kérni ez a lány hogy kapcsoljuk be a kamerát? :)

Az meg hogy nem válaszol, az elfoglaltságai miatt is lehet. Tudja hogy este beszéltek, és lehet hogy dolgozik vagy kaját csinál vagy ilyesmi.

Beszéld meg vele de nem szemrehányóan!

21/l

2013. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omba ***** válasza:

Háááát, nem tűnik valami lelkesnek.


"azt ígérte nekem" : ez a gáz, tehát, hogy annak ellenére se, hogy ígérte.

Szerintem is kérdezd meg, hogy mi változott?

2013. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oké, köszi.

Amúgy nem dolgozik.Úgy megérteném.

2013. júl. 9. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!