Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálsz, ha nem tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz, ha nem tudsz olyannal járni, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Hogyha van egy olyan csaj mondjuk elméletben, akit kedvelsz, nagyon jó beszélgetőtárs, nagyon egy húron pendültök lelkileg, szereted az arcát, de mondjuk alkatilag, külsőre annyira nem tetszik, akkor járnál vele? Mi van, ha valaki nem tud egyszerűen olyan csajt találni, akire tényleg büszke maga előtt is, és akivel külsőre is elégedett?
2013. júl. 10. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
senki sem tökeletes!
2013. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akkor majd összejössz egy üresfejű cicababával
2013. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én így vagyok a pasikkal :/

Egyszerűen tovább keresek

2013. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem járok vele.
2013. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem vannak olyan kritériumaim, amik alá nem adok. Megpróbáltam, és túlzottan zavart, semmi értelme, ha már olyan külső hiányosságokkal küzd az illető, hogy szexuálisan nem vonz, viszont talán direkt taszít.


De az összes többi szempont nem létszükséglet, ha azokból merül fel "hiány", akkor elfogadom.

2013. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is nagyon hülyén érzem magam, fura érzés. Van egy lány, akinek pl. nagyon kedves arca van, meg lelkileg baromira egymásra találtunk, de nem feküdnék le vele... olyan fura ez...
2013. júl. 10. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!