Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtem valaha ezt a lányt? Megváltozhatnak/elmúlhatnak az érzéseim?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve, hogy megismerkedtem egy lánnyal és barátok lettünk. 1- 2 év múlva halálosan belezúgtam, tini plátói szerelem volt hiszen neki volt pasija és engem csak barátként kezelt. Nekem közben lett barátnőm neki másik pasija, de tartottuk a kapcsolatot. Most jön a lényeg, akárhányszor nem volt barátnőm vagy volt, de nem úgy mentek a dolgok mindig újra és újra fellángoltak az érzéseim. Mostanában pedig egyre jobban úgy érzem, hogy Ő az a Nő akivel eltudnám képzelni az életem. F/24

#elfelejthetem
2013. júl. 10. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg így állsz hozzá addig nem. Ha nincs pasija próbálkozz be nála, elkoptat, csalódsz és elfelejtheted
2013. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hűha. Hát elfeledés nem fog menni hidd el amig nem próbáltad meg vele.
2013. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
I totally understand u. That's my story... 22/W
2013. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem miért nem vallotál nála..miért nem mondod meg neki hogy már régóta szereted meg minden...oké tudom nem könnyű de ha most nem küzdesz érte akkor majd más fog és akkor már késő lesz.
2013. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan egyszerű ez. Én speciel vallottam, (a szitu ugyanez amúgy..) és azóta kalap-kabát.. -_- Fél éve nem beszéltünk, mert megszakított minden kapcsolatot velem. Se szerelem, se barátság. cool -_-

L

2013. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak plátói szerintem!

Ha megkapnád őt, nem kellene :)

2013. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!