Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyi idő után érdemes lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi idő után érdemes lefeküdni a párommal az első randi után?

Figyelt kérdés
Nem szeretném elkapkodni sem de azt sem,hogy sokat várjon erre.Nem húsz évesek vagyunk már.
2013. júl. 10. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed.
2013. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kor ?
2013. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
31 és 35 év
2013. júl. 10. 13:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem már nyugodtan,nem vagytok már tinik.
2013. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha úgy alakul már aznap?Nem szerezném,hogy azt higyje könnyen kapható vagyok mert állítólag sok férfinek ez visszataszító:(
2013. júl. 10. 14:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen,én férfiként örülnék neki.:D

Fölösleges az időhúzás,Te is pontosan tudod ,hogy mire számíthatsz egy férfitól és Ő is tudja azt hogy mire számíthat tőled.Ha felveti szex témát akkor szerintem ne utasítsd el,persze lehet,egy darabig azért nem fogja erőltetni,de sokáig nem fogja szerintem az időt húzni.

2013. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem még azt sem akarja,hogy az első találkozás nála legyen mivel nem ismerjük egymást szóval talán az első alkalommal még nem lesz erről szó
2013. júl. 10. 14:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze először jobb is ha megismeritek egymást,aztán jöhet a testi kapcsolat is,gondolom Te se bánnád,hiszen két felnőtt emberről van szó.
2013. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen merül fel benned, akkor ne feküljetek le az első néhány alkalommal.

Ha bejön neked akkor jelezd ezt neki, hogy ne féljen attól, hogy azért nem fekszel le vele, mert egyáltalán nem akarsz.

2013. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ok ige tetszik nekem de nem szeretném ha azt hinné könnyen megkaphat:))

Persze szeretnék vele lenni de kivárom amíg az idő eljön hozzá

Szerintetek randira hívhat ha csak beszélgetni szeretne velem semmi több?Azt mondta ha van kedvem találkozhatnánk egyszer valahol

2013. júl. 10. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!