Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Az a helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az a helyzet, hogy a barátnőmmel (én is lány vagyok, sima barátság van köztünk) 4éve vagyunk barátnők, a koliba egy szobába laktunk 3évig!

Figyelt kérdés
És most elmentem egy másik suliba ő ugyanott maradt!Egy városban lakunk!és annyira mondta,hogy reméli,hogy nem szakad meg köztünk a kapcsolat!De mióta elkezdődött a suli minden 7végén én kerestem!Már két hete nem beszéltem vele!és persze biztos,hogy én avgyok a hiás,mert msn-en jönnek a kiirások,hogy mindig abban csalódunk akit szeretünk...stb!Mit csináljak?Keressem fel?De azt sem akarom,h mindig csak én keressem!lécci segitsetek!
2009. okt. 18. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj le hozzá beszélgessetek, vagy hívd el hétvégén bulizni hátha jobb lesz és aztán keres majd ő is! Lehet, hogy nincs ideje vagy a barátja vagy a családja miatt nem tud rád időt szakítani! Aztán meg ha ezek után sem keres majd, akkor többet ne keresd várd meg míg majd ő keres téged. Nehogy mindig te ugrálj!
2009. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én emiatt szakítottam meg a kapcsolatot az egyik barátnőmmel. Kiléptünk a suliból, már nem taliztunk annyit, és persze ki kereste? Mindig én. Elegem lett. Ja és hozzátenném ha meg megbeszéltük a talit, folyton lemondta, mert hirtelen mégsem ért rá. Ilyen ember barátságára nem tartok igényt. Amúgy mi is vagy 5 éve barátnők voltunk, de már nem tartom annak.
2009. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!