Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal utazni fogunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal utazni fogunk, lehet bajom az utazás során?

Figyelt kérdés
repülni fogunk,én viszont szeretnék bevenni egy szem altatót (Stilnox),ha ő velem lesz,és felébreszt,egy szemtől fel fogok ébredni, 2,5 órás lesz az út kb.....
2013. júl. 10. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be altatót, felesleges. Élvezni fogod az utazást, nagyon izgalmas. Vigyél rágót, és ha bedugul a füled, kezdj el rágózni. Más gond nem lesz. :)
2013. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A gond az,hogy nem bírok egy helyben maradni + félek a magasságtól bárhol legyek is :(


ezért gondoltam h viszek 2 szemet,oda,s vissza utra


hatása állítólag 6 óra,csak azt nem tudom,ha felébresztenek,nem lesz e vmi gond.....

2013. júl. 10. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Emberek tízmilliói bírnak ki 2,5 órát egy repülőn, hidd el, te se leszel kivétel. Nézz ki az ablakon, beszélgess a pároddal, hallgass zenét, vagy, kimondani is szörnyű, olvass!
2013. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2,5 óra után még simán tart a hatása, Stilnox-ot szedtem én is, előfordult, hogy felébredtem éjszaka ilyen 2-3-4 óra alvás után, olyankor mindig valami hülyeséget hallucináltam amíg vissza nem sikerült aludni. Szóval elképzelhető, ha valaki felébreszt 2 óra után, egy darabig kicsit furán érzed majd magad. De bajod nem hiszem, hogy lesz.


Amúgy ne tudd meg miről maradsz le, ha átalszod az utat, nincs is annál szebb látvány, mint amikor már fent vagy a felhők felett és akármerre nézel csak a felhőket látod és a kék eget, olyan mintha egy teljesen más világ lenne. Nagyon szép.

2013. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felesleges altatót szedned az útra. Nem para a repülés én is tériszonyos vagyok, de a felhők felett más, meg nagy géppel mentek, az meg kb olyan érzésre, mint a vonat. A füldugulás a legrosszabb az egészben, de rágóval, ivással kivédhető.

Na meg egy esetleges katasztrófa esetén romlanak a túlélési esélyeid....

2013. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"kimondani is szörnyű, olvass!"


Mindennél jobban szeretek olvasni.....

amúgy van egy kis mértékű pánikbetegségem,ezért félek....

2013. júl. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!