Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati krízis. Kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati krízis. Kezdek besokallni. Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal és együtt is lakunk már kb. 1 éve. Az a probléma hogy a párom sokat ül a gép előtt és nekem kezd sok lenni az hogy sehova nem megyünk és mikor ő gépezik akkor én vagy unatkozok vagy tv-zek és kezd sok lenni hogy olyan mintha nem foglalkozna velem.

Van olyan amikor odabújik hozzám de az a baj hogy az is csak pár perc, ha olyan játékot talál amibe belemerül vagy új akkor olyan mintha én nem is léteznék.

Hazajön a munkából és kapcsolja is be a gépet.

Az a baj hogy mióta együtt élünk azóta olyan mintha egy beépített bútor lennék és ő tisztában van azzal hogy én mindig mellette leszek mert szeretem és mindent elviselek neki. Csak hogy ez nekem a gépezése kezd sok lenni, de az a baj hogy ennek ellenére szeretem valamiért.


2013. júl. 10. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltál vele erről beszélni ? Amugy a legtöbb pasinak ez a kikapcsolódás hazaérne kaja fürdés gépezés,és ha marad idő akkor azt rádforditja jó esetben .. ha nem gépezne tvzne nem hiszem hogy mindennap mikor hazaér te lennél az első sajnos ez ilyen az együttélésnél pláne. Hivd fel a figyelmét rá hogy jó lenne ha most kicsit inkább veled lenne vagy csinálj programot amit ő is szeret menjetek el valamerre , ötletelj kicsit mit lehetne együtt csinálni vagy szabadidőtökben töltsetek együtt egy napot menjetek kicsit valamerre akár strandra.
2013. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyakori probléma sajnos hogy elkényelmesedik az egyik fél a párkapcsolatokban, talán az lenne a jó hogyha valahogy megfordulna a fejében hogy elveszíthet téged. Csak ne legyen rossz vége. Furcsa hogy az emberek nem tudják megtartani az odafigyelést, pedig alap dolog.
2013. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyan ez a probléma volt/van, annyi különbséggel, hogy Ő hifizik+ a gép. Neki is ez az első, ahogy hazajön rögtön gép bekapcs én meg nem tudok mit csinálni.. Gondolom Te nem dolgozol, egész nap otthon vagy szinte és van időd annyit egyedül lenni és csak azt csinálni amit szeretnél, amennyit csak akarsz. Legalábbis a saját példámból kiindulva nálunk emiatt is volt gond ez, mivel én nem dolgozom, hanem egyetemre járok. Sok konfliktusunk volt emiatt, nekem is nehéz volt elfogadni, de beláttam, hogy neki kell legalább egy óra munka után, h lazítani tudjon, ami nekik speciel a gépezésben rejlik. Mondjuk én elmondtam ezt a páromnak, aztán jó pár vita után elkezdett ezen változtatni, bár még mindig egyik konfliktusforrásunk.. sajnos ez ilyen, vagy megszokod és elfogadod vagy kilépsz a kapcsolatból:/


19/N

2013. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!