Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? (Párkapcsolati krízis) :- ( Vajon végleg vége?

Figyelt kérdés

Pár napja szakított velem a barátom, de nem volt teljesen egyértelmű. Nagyon zavarosra sikeredett az egész. Azóta össze vagyok zavarodva és ő sem keresett, ahogy én sem őt. Mondta, hogy elgondolkodott a kapcsolatunkon és, hogy már nem olyan, mint régen. Kérdéseket tettem fel, hogy min kéne változtatni vagy mi legyen? Nem tudott konkrétumokkal szolgálni. Azt mondta össze van zavarodva. Kérdeztem, hogy már nem szeret? Azt mondta, hogy szeret. Végül is mondtam, hogy akkor most hazamenjek vagy hozzájuk döntse el. Adok 5 percet. Nem tudom mit csinálok, jó, hogy vagyok neki, de lehet, most élete legnagyobb hülyeségét követi el.S nem tudta eldönteni. Mondtam, hogy jó akkor vége, mert szerintem ő már nem szeret csak nem meri ezt megmondani. S elmentem haza, de igazából azt hittem utánam fut, de mégsem. :S (Csak mikor visszafordultam láttam, hogy néz, de nem indult meg felém, és én elmentem)

azóta nem is keresett.Vajon fog keresni? Nagyon friss a dolog még. Vagy keressem én?

Én még szeretem. De akkor ezek szerint ő már nem szeret, hogyha nem is keresett?

Hiába kérdeztem semmire se tudott épkézláb mondatot mondani, csak, hogy nem tudja.

22/L

Köszi az értelmes válaszokat!


2011. ápr. 10. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb, ha te felkeresed, vagy hívod és tisztázzátok egyértelműen. A bizonytalanság mindennél rosszabb.
2011. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen igazad van, egyelőre még várok, félek felkeresni, félek a reakciójától. Meg nem én voltam bizonytalan a kapcsolatban, hanem ő.

Szeretném, ha ő keresne fel inkább, mert mégis csak ő a pasi, meg mégis csak tudnám akkor, hogy szeret még. :)

Még várok kommenteket. Köszi, hogy írtál! Ment a zöld kéz.

2011. ápr. 10. 13:49
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem még várj, ne hívd egyből te!

Úgy látom nagyon szereted ezt a fiút, hidd el, voltam hasonló helyzetben, de én még hülyeséget is csináltam, mert könyörögtem neki, h próbáljuk meg újra. hááát mit ne mondjak, a legkellemetlenebb 1 hónap volt(addig bírtuk), én állandóan a seggébe voltam, csk 1 kis szeretgetést akartam, ő meg még jobban kezdett eltávolodni tőlem, hülyét csináltam magamból.

Ezzel csk annyit akarok neked mondani, h ne ess ebbe a hibába, várj még, hátha felkeres ő, akkor legalább látni fogod, h számítassz neki!

Drukkolok nektek!

Majd írd meg mi lett!

2011. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
neki kéne keresnie téged. ha látja, hogy keresed, csak még jobban elbízza magát. ha annyira fontos vagy neki, keresni fog. én várnék a helyedben, majd ha nem keres, akkor megkeresném, és mondanám neki, hogy ok letelt a várakozási idő, látom vége, de azért annyit mondhattál volna, hogy szevasz. legalább te bátor leszel, ha már ő nem elég bátor, hogy kimondja: nem szeret. de mindenképpen adj neki időt, hogy letisztuljanak a gondolatai!
2011. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen még várom mindenképp. :) Köszi a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz. Voltam már anno hasonló szituban, és ott én húztam a rövidebbet, anno, amikor én keresetem. Nincs kedvem ezt újra eljátszani, végig élni.
2011. ápr. 10. 15:31
 6/17 A kérdező kommentje:
Majd megírom mi lett, ha történni fog valami, mindenképp.
2011. ápr. 10. 15:32
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok!


még annyit, hogy én is voltam hasonló szituban, és kerestem egy darabig, de elbízta magát. aztán rájöttem, hogy buta voltam, és hagytam a fenébe. 1 évre rá könyörgött, hogy vegyem vissza, de nem tettem, én már túlléptem rajta. kívánom, hogy te is megtaláld, ami neked a legjobb:))

2011. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még nem történt semmi, várok bár lassan már magam se tudom mire, mert a csodára biztos nem.
2011. ápr. 10. 23:02
 9/17 anonim ***** válasza:

jaj igen, amit 16.47 írt, arról jut eszembe, h nekem is pont így volt! 2 éve nyáron jöttünk össze, azóta lett 1 új párkapcsolatom(imádjuk-szeretjük egymást, másfél éve vagyunk együtt) és kb. 3 hónapja "könyörgött" a srác és azt mondta, nagyon megbánta, h így szakított (nyelvvizsga, egyetemi vizsgák előtt 1 nappal).

Szóval várj, ne alázkodj meg.

v találsz mást

v fog jelentkezni a "lovag" :)

2011. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ja 14.50-es voltam és ne várj 2 nap után csodát, még semmi se dőlt el.

Foglald el 1 picit magad, ne agyalj ezen(tudom nem könnnyű, de próbáld meg)

2011. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!