Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a barátomnak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátomnak? Nem szabadna ilyen legyek, ugye?

Figyelt kérdés

Már lassan két éve vagyunk együtt.Holnap kell menjek délután a nagyszüleimhez 3 napra és megbeszéltük,hogy délelőtt együtt leszünk.Ma írtak neki a barátai,hogy holnap mennek strandra és hívták őt is.Így is tudnánk találkozni,csak keveset.Mondtam neki,hogy el tudnám intézni,hogy menjek a nagyszüleimhez holnapután és akkor én is tudnék menni,mert nagyon szeretnék.Nem mondta,hogy nem,de talált pár kifogást és láttam rajta,hogy nem örül neki.Aztán rákérdeztem és mondta,hogy most csak a barátaival szeretne elmenni.Lehet,hogy nem kéne rosszul essen,de én olyan vagyok,hogy fordított helyzetben annak örülnék a legjobban,ha tudna velünk jönni.Azt mondta,hogy ilyenkor úgy érzi,hogy teljesen megfojtom..

Miért zavar ez?Velem van a gond,ugye?


2013. júl. 10. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen típusok. Például én. Én a legforróbb szerelem közepette is igénylem, hogy távol legyen tőlem a kedvesem és a magam dolgaival foglalkozhassak, akár a kis baráti körömmel.
2013. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néha kell egy kis teret hagyni a fiúknak. Sztem te sem örülnél ha a pasid beülne melléd eg a barátnőd mellé a pedikűröshöz. (vagy ahová jártok.)
2013. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen veled vana gond nézd a fiúk és a lányok különböznek mig a lányok arra vágynak hogy éjjel nappal a fiukkal legyenek addig a fiuk szeretik ha van kis szabad terük ilyen pl hogy elmennek a haverokkal erre arra menj te is a csajokkal nyugodtan ide oda, elhiszem hogy kicsit rosszul esik de hagyj neki egy kis szabad teret csak strandra mennek nem egy bárba :) Menja nagyszüleidhez kicsit kapcsoldj ki találkozz a barátnőkkel nem kell minden percet együtt tölteni attól még lehet szeretni egymást
2013. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ashokatano4 válasza:
0%
Szerintem nincs igaza mert ha a pároddal lehetsz akkor azt ki használod ha szereted.Szerintem vagy szégyel téged vagy nem csk a "barátaival" akar meni.
2013. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt szeretném tudni, hogy hogy vagytok egymással? Mennyit vagytok együtt, mennyit haverozik, te mennyit haverozol, mennyit vagy ott amikor ő haverozik illetve fordítva...

Mert ebből nem tudom, hogy most tényleg annyira sokat vagytok e együtt hogy megfúl vagy szimplán nagy az igénye a szabadságra.

2013. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen,én ilyen vagyok..

de minden nap szoktunk találkozni 2-3 órát.

2013. júl. 10. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek kell a privát szféra. most voltam pesten az unokatesómnél, csajos buli volt, eszem ágába se jutott vinni a pasimat:DD
2013. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért a minden nap 2-3 óra az elég sok is tud lenni.
2013. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!