Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik jó barátomnak teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik jó barátomnak teljesen elment az esze! Hogy tudnám jobb belátásra bírni?

Figyelt kérdés

Szóval ez a barátom 30 éves és május végén szakított az előző hasonló korú barátnőjével akivel 4 éve jártak (a végén el is jegyezte). Ezzel még nem lenne semmi baj, mert változnak az idők. De néhány napra rá összejött egy 17 éves gimis lánnyal aki még csak nem is idén hanem jövőre érettségizne. Még ez sem akkora gond. Mindenki a baráti körből azt gondolta, hogy egy kicsit szeretne élni és nem akar komoly párkapcsolatot. A probléma akkor kezdődött mikor 2 hete bejelentették, hogy a csaj terhes lett tőle. Ez annyira felelőtlen, a kiscsaj cigizik és nagyon látszik rajta, hogy még nem áll készen. Namost én arra gondoltam, hogy mivel gyógyszerésznek tanulok ezért elmagyarázhatnám nekik hogy ez mennyire káros. De én szegény gyereket sajnálom. A csaj nem is fejezi be az iskolát és a szülei eltiltották a pasitól. Szóval szerintetek ez jó ötlet, hogy próbálom őket jobb belátásra bírni és beszélek velük esetleg segítek a lánynak ha valami kérdése van? Nagyon fontos lenne néhány jó tanács, hogy mit lehet tenni ebben a szituban, mert én főleg a születendő gyerek miatt aggódom a legjobban!


Előre is köszi! L22



2013. júl. 8. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
És az ilyen emberek vannak szabadlábon, aki meg lófszt se csinált, évekig ül.....
2013. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 acelsziv ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hallgatna rád. Nem hiszem, hogy bárkire is hallgatna.
2013. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17 évesen szexelni, teherbe esni megy a kis békának, de a cigit letenni amíg terhes, na az már nem. Undorító. Én úgy megpofoznám, hogy kiesik az összes foga. Tudatlan, primitív kis patkány.
2013. szept. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!