Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ötletekre lenne szükségem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletekre lenne szükségem! Évfordulóra valami nagyon kreatívat szeretnék a barátomnak! Az alapötlet meg van már, de a kivitelezésében kérném a segítségeteket!? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Tehát arra gondoltam, hogy a város különböző részén dolgokat rejtenék el (pl: tangabugyi,harisnya,óvszer,bilincs,tejszínhab stb)és minden elrejtett tárgyhoz egy üzenet/vers vezet el. Az a probléma, hogy nincs ötletem hova lehetne ezeket biztonságosan elhelyezni.

2013. júl. 6. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Sehova 1perc alatt elopnàk fölleg a tejszínhabot mert az finom xD
2013. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem rejted el,otthon a lakásban?
2013. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt, 18 évesek vagyunk
2013. júl. 6. 21:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha van egyéb/más ötletetek, írjátok meg azt is! Köszi:)
2013. júl. 6. 21:50
 5/10 infomoly ***** válasza:

Hát hacsaknem úgy, hogy a bevállalós ismerőseid, barátnőid fogják elrejteni az ő kertjükbe vagy ilyesmi...

Persze a szülőket is be kell avatni, de ez csak játék, miért ne mennének bele. Amúgy meg a tárgyakat be lehet szépen csomagolni...

2013. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volna,csak az pervi egy picit
2013. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 csituskaa válasza:
tejszínhabot rakhatod egy faodúba
2013. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fákra lehet pakolászni meg természeti képződmények környékére... csak nagyon alap szinten meg kell oldani, hogy az lássa, aki keresi. fára a törzsére ragasztva a kéreghez hasonló színű csomagolásban, lehet adott helyen fűbe zölden, mondjuk egy bokor tövéhez valami parkban ahol nem járnak oda a csövesek. Lehet kövek közé, csak ott okosan kell jelezni, hogy ő lássa de más nem, valami szürke papírban. Ha vízparton vagytok vagy van valami tavacska a környéken, rejtheted oda is, ha van híd vagy parti növényzet (lehetőleg úgy, hogy a legvízállóbbat rejtsd oda vagy külön csomagolva biztos ami biztos alapon) emellett lehetne tényleg a házatokban is, valami olyan helyre ami megmozgatja a fantáziáját, pl. fehérneműsfiókba. Ha kicsit bevállalósabb vagy, apróbb dolgot akár egy helyi boltba is rejthetsz valami lassan fogyós termék közelébe, pl leghátulra egy drága és nem túl népszerű üdítő tetejére. Dee ez meg olyan legyen, ami nem kapható a boltban, pl. Rossmannba gumit rejteni elég lopás gyanús a megtalálónak :D De egy neccharisnya vagy a bilincs például már kevésbé :D

Elhelyezhetnéd ismerősöknél is ha üzletben dolgoznak valahol. Diszkréten becsomagolva odaadod és megmondod, hogy ha ekkor meg ekkor jön érte a barátod, adják oda legyenek szívesek. Meg az egészet kezdhetnéd esetleg azzal, hogy egy kézzel írt levélben megkapja postán a versikéket :) Sőt, segítségképpen még tejbe mártott tollal rá is írhatnád a megfejtéseket, hogy a nagyon nem találja, csak kivasalja és meg is van :D vagy valami biztonsági megoldást kalkulálj bele szerintem, mert jártam már rosszul ezzel :)

Sok szerencsét ;)

2013. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy ne tudjak ellopni a dolgokat...Szerintem az lenne a legjobb ha valaki odaadna neki... Kulonbozo helyszineken, kulonbozo emberek, akiket meg kell talaljon. Becsomagolod a dolgokat igy pl senkinek nem kinos, hogy egy parkban odaad a baratnod a baratodnak egy tangat vagy egy bilincset.
2013. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...és mondd neki, hogy Questhelpert használjon, mert ha elrontja ő a béna nem a Quest bugos, Walkthrough meg nincs :D
2013. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!