Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzott féltékenység! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott féltékenység! Mit tehetek! Túl reagálom?

Figyelt kérdés

2 éve járok a párommal,de 1 éve beleszeretett egy másik lányba,bár semmit nem történt köztük egy ölelésen kívül meg a szokásos arcra puszin kívül!

Volt 1-2 kisebb hazugsága is meg ígéret amiket nem tartott be, de ezekbe legtöbbször a barátai vitték bele,de még sosem csalt meg!

Egy fél éve már oda figyel hogy ne legyen probléma, de amióta beleszeretett a lányba nem tudok benne minden esettben megbízni!

Nagyon szeretem és nem akarom,hogy vége legyen,meg látom is hogy megváltozott!Mit tehetnék hogy meg bízzak benne?



2013. júl. 11. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
mi értelme ennek? ő másba szerelmes..
2013. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy együtt olyannal, aki másba szerelmes, hazudozik neked, ráadásul idióták a haverjai..?
2013. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 hétig volt csak belé szerelmes!!

De már minden rendben van!Csak én nem tudok benne már úgy bízni és még az élő fára is féltékeny vagyok pedig nem szeretnék!

2013. júl. 11. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez már magas.Ti miért vagytok együtt?Az én felfogásom szerint egy ember egy emberbe lehet szerelmes,és ebben az esetben nem te vagy a másik.
2013. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi az, h elmúlt egy hét alatt? akkor meg tökre komolytalan a pasi....
2013. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
magadban bízz, hogy vagy olyan értékes, hogy összeteheti érted a srác a kezét. ha sikerül így megváltoztatnod a gondolataid nem leszel féltékeny.
2013. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért is múlt el ilyen hamar, mert az a mázlim. hogy nem tud hazudni és mindent elmond nekem és megmondat hogy hadjákk abba, mert akkor elveszít és tudta hogy hülye volt!Meg később kiderült, hogy csak szimplán f*** hiánya volt mert szint minden fiúval össze akart jönni az osztályából!A kisebb dolgok meg már nincsenek, mert a haverjai ara kérték, hogy menjen el velük csajozni, de ott hagyta azokat a haverokat és már minden rendben van, de rohadt féltékeny vagyok mindenkire akire rá nézz!És nem akarok az lenni!
2013. júl. 11. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!