Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem a srác? (fontos)

Figyelt kérdés
(17) fiú és (16) lány. már régóta jóban vagyok a sráccal, jókat beszélgetünk, de inkább csak facebookon. szoktunk találkozni suliba, akkor pár szót váltunk és ennyi. egy másik lány tetszik neki. én megmondtam neki hogy nekem eléggé bejön (lehet hiba volt), de ő csak barátkozni akar. de ettől függetlenül minden nap ír, ha nem lát már aggódik, és nem bír ki egy napot sem úgy hogy ne beszélnénk. ez miért van? mit kéne tennem? nem tudok rá csak barátként nézni. köszi előre is!
2013. jún. 15. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barátjának tart, vagy időközben már ő is többet akar tőled.
2013. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2013. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ott van a kérdésedben a válasz
2013. jún. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még lehet belőle valami de egyelőre csak barátként tekint rád. Viszont az már jó dolog ha ő szokott írni.
2013. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig csak jól esik neki, hogy valaki rajong érte. Ezért tartja veled a kapcsolatot, közben meg fűzi a másik csajt.
2013. jún. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy csak barátként tekint rád és unja a fejét,ezért van rád szüksége,mert azért jól elbeszélgettek és hiányol ha unatkozik. Vagy pedig elkezdett többet érezni irántad,bár ezt kétlem,mert: mivel tudja h te neked bejön,ezért nem félne kezdeményezni ha neki is bejönnél.
2013. jún. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zoliba' ***** válasza:
partyba lesztek verve. :)
2013. jún. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!