Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha úgy gondolom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha úgy gondolom, hogy ideális pasi vagyok?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagyképűnek tűnni, kicsit sem. Sőt én ezt sosem hangoztatom, de mégis legbelül magam én úgy látom mint egy ideális pasi. Magas vagyok, széles váll, sportos alkat. Nem vagyok csúnya, állítólag még a szemeim is nagyon szépek. Magabiztos vagyok, határozott, barátaim szerint nagyon jó humorom van de ha kell komoly is tudok lenni. Ítélőképességem a helyén van, messziről sem vagyok se egoista és bunkó sem. Amit nem tagadok, hogy jól főzök, szeretek romantikázni, néha meglepni a kedvesem egy két aprósággal, törekszem arra, hogy sose legyen unalmas mellettem az élet. Még a volt barátnőim szülei is kedveltek.. Egyikőjük szerint azért, mert magamat adom, nem akarok ilyen tenyérbe mászó lenni, véleményem van és tisztelettudó vagyok.


Szóval a fő kérdésem az lenne, hogy baj ha én így látom magam és ezáltal nem jövök össze akármilyen lánnyal?


Most persze ez alapján azt fogjátok valószínűleg gondolni, hogy fényezni jöttem ide magam, de mivel nem ismertek így nem haragszom meg ha valaki beszól valamit, sőt.. még talán én is azt tenném. Korom nem szeretném leírni, valamint ismerkedni sem szeretnék. A véleményetekre vagyok kíváncsi, akár hasznos akár csak egy unatkozó troll újabb eledele vagyok.


2013. júl. 11. 13:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38%
2013. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
28%
Leszarom.
2013. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Akszidentális Errőr ***** válasza:
50%
Az a helyzet, hogy minden attól függ, hogy a kiszemelt hölgy majd mit fog látni ezekből.
2013. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Én is azt hiszen.

És a világon 1 ideális pasi lehet!Szal küzdjünk meg a címért!

2013. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha így látod magad, ezt hívják egészséges önbizalomnak.
2013. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem baj, addig, amíg ez át nem vált önteltségre, vagy túlzott önimádatra! :)

De azért olyan nincs, hogy Tökéletes ...! :D :/

2013. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%
nem baj, csak nagy valoszinuseggel nem vagy az.
2013. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

De aranyos kérdés!

Egyébként nem, szerintem nem baj. A lényeg, hogy legyél jóban magaddal és legyen önbizalmad, és ahogy látom, ez megvan. Meg különben is, miért kellene minden jött-menttel összeállni? Nyugodtan válogass csak, jobb, ha minőségi a dolog mennyiségi helyett.

2013. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Kicsit se elsza'llt aahhh nem....gondolom le se birod tenni a tukrot.... nem baj az de aze'rt kicsit visszavehetne'l.....biztos ti vagytok a csajoddal Barbie&Ken .
2013. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem állítottam, hogy az vagyok csak azt, hogy így látom magam. Ugyan miért legyek álszent, miért íjak olyat magamról ami nincs úgy, csak azért, hogy aztán kedvesebb válaszokat kapjak? Anonim oldal, én erre voltam kíváncsi tehát ezt kérdeztem, valószínűleg úgysem találkozok innen senkivel:D


Köszönöm a véleményeket. :)

2013. júl. 11. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!