Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha úgy gondolom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha úgy gondolom, hogy ideális pasi vagyok?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagyképűnek tűnni, kicsit sem. Sőt én ezt sosem hangoztatom, de mégis legbelül magam én úgy látom mint egy ideális pasi. Magas vagyok, széles váll, sportos alkat. Nem vagyok csúnya, állítólag még a szemeim is nagyon szépek. Magabiztos vagyok, határozott, barátaim szerint nagyon jó humorom van de ha kell komoly is tudok lenni. Ítélőképességem a helyén van, messziről sem vagyok se egoista és bunkó sem. Amit nem tagadok, hogy jól főzök, szeretek romantikázni, néha meglepni a kedvesem egy két aprósággal, törekszem arra, hogy sose legyen unalmas mellettem az élet. Még a volt barátnőim szülei is kedveltek.. Egyikőjük szerint azért, mert magamat adom, nem akarok ilyen tenyérbe mászó lenni, véleményem van és tisztelettudó vagyok.


Szóval a fő kérdésem az lenne, hogy baj ha én így látom magam és ezáltal nem jövök össze akármilyen lánnyal?


Most persze ez alapján azt fogjátok valószínűleg gondolni, hogy fényezni jöttem ide magam, de mivel nem ismertek így nem haragszom meg ha valaki beszól valamit, sőt.. még talán én is azt tenném. Korom nem szeretném leírni, valamint ismerkedni sem szeretnék. A véleményetekre vagyok kíváncsi, akár hasznos akár csak egy unatkozó troll újabb eledele vagyok.


2013. júl. 11. 13:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

amíg nem vagy önimádó barom, addig nem baj :D

jó ha az embernek van egy egészséges önbizalma, csak ne legyen egoista

2013. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogyan hangsúlyozhatnám jobban. Nem vagyok egoista, se beképzelt. Egyszer sem beszéltem még lekezelően senkivel, ahol tudok ott segítek és számíthatnak rám az emberek.

Hibáim is vannak, pl naiv vagyok, önfejű és makacs. Én úgy látom magam, ( de itt még mindig nem a külsőről van szó ), hogy bárki lenne mellettem az boldog lenne velem, szóval én így értelmezem az ideális szót ilyen téren.

2013. júl. 11. 13:56
 23/28 anonim ***** válasza:
engem az ilyen fiúk mindig is idegesítettek és pontosan azért, mert bár tényleg rengeteg jó tulajdonságaik vannak, amikért a nők élnek halnak, de a hibáikat sehogy nem akarják észre venni, vagy változtatni rajta, pontosan azért, mert ennyire ideálisnak gondolják magukat. egyébként nincs olyan, hogy mindenkinek ideális, csak valaki számára ideális.
2013. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs veled, ha ez mind igaz rád. :)
2013. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Én úgy látom magam, ( de itt még mindig nem a külsőről van szó ), hogy bárki lenne mellettem az boldog lenne velem"


És ez hol nem egoizmus? Ha így látod magadat, akkor azt képzeled, hogy te mindenki igényeinek megfelelsz, pedig ez nem igaz. Nem csak az az egoista, aki lekezelően beszél másokkal, lehetsz te tisztelettudó, illedelmes és egoista is egyszerre.

2013. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha így gondolod, én is úgy érzem, hogy ideális csaj vagyok (őszinte, hűséges, kedves, figyelmes, főzök, masszírozok, odaadó vagyok kapcsolatban és szexben is, külső megjelenésem is meglehetősen kellemes- visszajelzések/saját vélemény).

Csak azaz, hogy amit én elképzelek, hogy a férfiak szerint milyen lehet egy ideális nő, nem biztos, hogy megfelel a valóságnak. Ugye, ha elképzelem, hogy milyen nővel állnék össze, ha férfi lennék, nagyon nem olyan, mint amit a hús-vér férfiak kitalálnak maguknak. Szóval hihetem én azt magamról, hogy ideális csaj vagyok, bárki boldogan járna velem (mindezt egészséges önbizalommal és némi reális hozzáállással), lehet, hogy egy pasi, aki tetszene, helyettem egy teljesen más (nem rosszabb, csak más) jellegű lányt fog választani, mert számára inkább az az ideális. Vagy nem csak számára, lehet, többek számára is. Ki tudja, néha jobb a boldog tudatlanság, jobbat tesz a lelkivilágomnak, ha azt hiszem, hogy igenis ideális barátnő vagyok, nem kell tudnom az igazságot :P :D


Mellesleg az nem gond, ha nem jössz össze akármilyen jött-ment alakkal... Képzeld el, ha így lenne, aránylag normális önképpel összeállnál valami fogatlan, koszos csövessel, akinek még az általános 8 osztálya sincs meg... És mindezt azért, mert esélyt adsz bárkinek, csak hogy ne bántsd meg. Szeretni tényleg csak azt tudod, akiről úgy érzed, hogy tényleg illik hozzád- mind személyiségjegyekben, mint külsőleg.

2013. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
most beszélj a rossz tulajdonságaidról, a hibáidról! kíváncsi vagyok
2013. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Naiv, makacs, önfejű:D

Utálom ha valami másképp alakul mint ahogy eltervezem, ilyenkor hisztizek:D

2013. júl. 11. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!