Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek vele? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek vele? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon jóban vagyok, és úgy néz ki, hogy összejövünk. De nem régen megtudtam, hogy a nagynénje roma származású, de én még nem találkoztam vele. Az édesapján viszont nem látszódik semmi, és a fiún sem. Nagyon normális a srác, viszont nem tudom, hogy itthon mit szolnának, ha megtudják, hogy egy roma vérűvel jöttem össze... Nekem nincs bajom vele, ha normális, csak nem szeretném, ha itthon nem fogadnák be! Véleményeket kérnék.
2013. júl. 11. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez ne tartson már vissza. Ha maga a srác nem roma, akkor nincs gond, ha meg az is, hát bizonyítsa, hogy jóember.
2013. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

1-es: de az. A nagynénje az. Akkor ő is. Te! A nagynéni az az anyjának vagy az apjának a testvére. Tehát az apja vagy az anyja is az. Akkor a srác is az.

Egyébként, én nem jönnék vele össze. Vér nem válik vízzé.

2013. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es: Végül is igazad van. Ha lány lennék én tuti nem lennék romával, se feketével, se nemmagyarral.
2013. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
38%
Kit érdekel hogy roma-e vagy nem ha normális?!
2013. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Ne ítélkezz a származás alapján
2013. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként csak hallomásból tudtam meg, de lehet, hogy nem is igaz. sajnos nem kérdezhetem meg tőle, hogy ugyanmár ...te cigány vagy? A nagynénje fia is nagyon szép fehér bőrű és szőke kék szemű. Az is lehet, hogy az egészből nem igaz semmi, de most valaki bogarat ültetett a fejembe. Igen, szerintem is... a vér nem válik vízzé sajnos.
2013. júl. 11. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor költözz közéjük meglátod majd te is ítélkezni fogsz !!
2013. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És vérvizsgálatot is kérsz tőle, mielőtt lefekszetek?


Ne a származása érdekeljen, hanem hogy milyen ember.

2013. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még ha roma is mi van akkor? ha egyszer kedves meg jófej meg minden, nem mindegy?
2013. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak szőke cigányok is.

Egyébként mindenki mondja itt, hogy nem a származás számít stb. Mert nem ismertek igazából cigányokat. Én sajnos igen. Higgyétek el, nem véletlenül alakultak ki az előítéletek velük szemben.

2013. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!