Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel tavaly szakítottunk 2,5 év után, mert megcsalt, és elhagyott amiatt a csávó miatt. Most valahogy újra elkezdtünk kavarni 1 év után, és mondogatja, hogy tanult belőle, meg hogy én vagyok élete szerelme és sosem tudott elfelejteni, meg adjak neki egy 2. esélyt.

Igazából még mindig érzek iránta valamit, de félek, hogy újra megteszi. Volt már valakinek hasonló gondja, és mi a tapasztalata ilyen esetekben?



2013. máj. 13. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom haver, azért még is csak a te exedről van szó nem jönnék vele össze, ha gondolod és jól néz ki max 1 éjszakára összejövök vele. Feltéve ha neked nem esik rosszul.
2013. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék újra teljesen megbízni benne, és úgy már semmi értelme nem lenne.
2013. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát valahogy én is úgy vagyok vele, hogy amíg nem találok jobbat addig jó lesz ez is, de nehéz elnyomni magamban az érzelmeket
2013. máj. 13. 20:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sem tudnék benn már bízni, szóval a helyedben nem, de te érzed.
2013. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elso XD

Kerdezo!

Szerintem hagyd a fenebe! Most azt mondod, h amig nincs mas jo lesz, dehogy lesz jo. Nem minden no ilyen, keress valaki mast, aki teged szeret.

Hasonlo cipoben jarok, engem is elhagyott es utana kiderult, h regebben meg is csalt. Eszembe nem jutna visszafogadni ezt a gerinctelen suttyot. Nem lehet benne bizni, en meg nem fogok azon agyalni, hogy eppen hol van, kivel es mit csinal.

2013. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a döglött kutyát kiásnád a hátsó kertből?

a válasz ebben rejlik :D

2013. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Velem a következő történt. Összejöttem egy lánnyal, és pont az 1. évfordulónkon mikor rám várt leszólította egy srác, és kiszedte belőle a nevét.

1 év után már ismertem annyira hogy abból ahogy előadta, tudtam hogy neki tetszett a srác. Elkezdtek levelezni, először úgy tettem mint akit nem izgat, de persze idegesített, egy idő után a srác elkezdte bombázni hogy találkozzanak. Na ott már azért jeleztem hogy ez nem épp jó ötlet, de végülis minden kapálózásom ellenére megtörtént.

Jól sikerült a "randijuk", amiből rengeteg veszekedés, és több hónapon át tartó szenvedés kerekedett, de nem szakítottunk. Aztán kb fél évvel az első találkozás után eljutottunk oda, hogy ő ezt nem bírja mert nem tud dönteni, és lehet hogy a másik sráccal jobb lenne, de lehet hogy nem viszont amíg nem próbálja meg, nem fog soha kiderülni és mindig benne lesz a kérdés. Ott és akkor szakítottam vele. Mint utóbb kiderült megint találkozott a sráccal, de másodszorra már közel nem volt olyan lenyűgöző, így elkezdte visszasírni magát hozzám. Mondván ugyanezt hogy ő tanult belőle és sajnálja, fűt fát ígért, hogy csak engem szeret, és örökre és stb. Visszafogadtam.

Két hétre rá elment dolgozni külföldre, aztán egyrészt rájöttem hogy még mindig tartja a sráccal a kapcsolatot, másrészt kiderült hogy összefeküdt nyár munka alatt egy másik sráccal amíg kinn volt.

Barom voltam, és még ezek után is visszafogadtam, de most 1 hónapja végleg szakítottam vele, mert ez az egész annyira kiölte belőlem az érzéseket iránta, hogy már nem volt jó a kapcsolat.

Szerintem egy megcsalást meg lehet bocsájtani, mert nem haragudtam, de soha nem felejted el, soha nem fog szűnni a féltékenység hogyha egyszer megtette mikor teszi meg újra? Véleményem szerint az ilyen csajok nem tanulnak, ha jön megint valami szép mosolyú srác, akkor ugyanúgy ott fog hagyni és megint te húzod a rövidebbet.

Persze nem biztos hogy lehet ez alapján általánosítani, mindenesetre szerintem egy kapcsolat egy megcsalás után már soha nem lesz ugyanolyan. A bizalmat az idő se állítja helyre. És benned is ott motoszkál hogy vajon hihetsz e neki. Hidd el, nem éri meg, folyton keresni fogod a jeleket, és ott is ellenséget látsz ahol nincs. Jól gondold át hogy megéri e.

2013. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En az 5-os vagyok. Nem csak a csajok csinaljak ezt, en no vagyok, aqz en exem pasi...

O is megcsalt es szerintem lelkiismeret furdalasa sem volt, nem vettem semmit eszre rajta. Meg kozel egy evig voltunk egyutt, aztan kiderult, h tarskeresozott... Sosem kene ujra egy ilyen gerinctelen patkany.

Fiuk! Nyugtassatok meg, h vannak meg normalis pasik, akik, ha azt mondjak, fontos nekik a huseg, az nem azt jelenti, h csak a partner reszerol fontos! Mert most kb ott tartok, h nincs egy sem.

2013. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nagyon nem :D
2013. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös/8as :) egy biztos van, mégpedig én. De szerintem akad más is :) Én nem lennék képes megcsalni soha a barátnőmet, nem várnám meg hogy odáig fajuljon a helyzet. Az nem old meg egyszerűen semmit. Ha már azt érzeném hogy nincs más megoldás, akkor inkább szakítanék, aztán összejönnék mással, de ez is már csak egy nagyon végső stádiumban lehetséges.
2013. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!