Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak összejöttem úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak összejöttem úgy a barátnőmmel, hogy nem vonzódok hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzott egy nő az életembe, ezért összejöttem egy átlagos lánnyal. Én se vagyok szép tudom, de én jó nőkhöz tudok vonzódni nem átlagosokhoz. Ugye nekünk férfiaknak jobban számít a külső, mert vizuális típusúak vagyunk, a nők érzelmesebbek.

Mit csináljak a barátnőmmel, hogy szakítsak vele, hogy ne bántsam meg?


2013. júl. 11. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hova fajul a vilag...Undorito vagy!Veled "egytipusu" lannyal kezdesz el jarni es meg nyafogsz!?Orulj hogy egyaltalan ot megkaptad!Szoval mostansag belso ertekrol nem vesz tudomast senki!?Csak legyen szep a lany nem baj,ha az IQ nuku!
2013. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér... Szegény lány...
2013. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy akkora paraszt vagy, hogy nem érdemli meg, hogy ilyen tuskóval járjon. És még igaz is lesz.


Jó nőkhöz tudok vonzódni... áhhh, baromállatja.

2013. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól h vizuális típusnak tartod magad még (lehet nem vagy az) nem leszel felmentve.Gondolj bele.Az átlagos külsőd miatt a szebb lányoknak nem kellesz az átlagosak meg neked nem kellenek.Zsákutca.
2013. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
te hogy éreznéd magad ha valaki ezt mondaná rólad? mennyire gáz vagy.. egy csúnya fiú ne akarjon egy bombázót!
2013. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nekem szükségem van jó nőre. KELL!!!!!!!!!
2013. júl. 11. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne sértőgyj meg de segfej vagy.
2013. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyoker!Tusko!Egy olyan "atlagos"(szerintem ezt csak te gondolod igy es randa vagy)bekepzelt fiunak sosem lesz szep baratnoje kiveve ha lefizeted.Es ha egy szep lany nem is nezne a kulsodet a belso erteked nem fog hozza segiteni.Es kulonben ki nem sz*rja le hogy neked mi kell!?
2013. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát igen én is igazolom hogy segg vagy :D sokat akar a szarka... xD Amúgy ha meztelenül meglátod lehet máshogy gondolod majd, de ettől még segg vagy
2013. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!