Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem barátnőmmel. Neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem barátnőmmel. Neki volt már egy kapcsolata, nekem viszont ez az első. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, s néhány hét közelebbi ismerkedés után teljesen egymásba zúgtunk. Nekem ő lenne az első, de ezt nem tudja, s nem is kérdezi, mert biztos benne, hogy júliusban nem csak pancsolni vittem le Balcsira azt a csajt... S nem tudom hogy mondjam el, egyáltalán elmondjam-e hogy nem voltam még nővel.... Vajon egyértelműen kiszűrné azonnal, hogy akkor csinálom először, vagy szimplán betudná annak, hogy mi ketten még nem voltunk együtt? Tudom, volt hasonló kérdés már, de én amiatt aggódok, mert a lány megvan róla győződve, hogy jóvalta tapasztaltabb vagyok nála, s több partnerem volt....
2013. máj. 25. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért ne lehetne elmondani.... Nem ezen fog múlni, elárulom. Nem szavakon múlik a kapcsolat. Hanem hogy mit alakítasz. És akár mit mondasz, a tetteidet nem fogja megváltoztatni. Úgy hogy emellé az őszinteség szerintem jobb.
2013. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

majd rájön dugás közben vagy utána.

ha előtte elmondod neki ezt,akkor drasztikusan csökkenhet a vonzalmi értéked a szemében,ez főleg az elején kritikus pont és akár a dugás is elmarad,majd koc.

ha meg dugás alatt közben derül ki,akkor már nem léphet le dugatlanul,és ha a gyakorlatlanságod miatt le is lép utána,legalább magb@szma megy el a picsbe.

2013. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az előző hülyeséget írt és fogadok férfi....

A barátnőd nem fog lelépni, ne aggódj , szimplán mond el neki így majd tudni fogja, hogy nem vele megy neked nehézkesen, hanem egyszerűen kezdő vagy még benne :) 19/N

2013. máj. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért nem akarom elmondani, mert akkor jópár kérdése merülne fel... S az úgy eléggé kínos lenne nekem....

Nem lépne le, ha elmondanám, de aaz tuti hogy kiakadna tőlem.... Nemazért mert szűz vagyok, hanem mert annyiszor elmondhattam volna már neki, s akkor talán nem kellene töprengenie azon, hogyha szeretem, akkor miért nem tepertem már le..... Viszont mikor aktuális lett volna vele ezt az infót időben közölnöm, akkor meg még nem bíztam benne ennyire.

2013. máj. 25. 00:46
 5/7 anonim ***** válasza:
És? ezt most is elmondhatod neki. Szerintem utána még gázabb... Szerintem eleve gáz hogy látszik, mennyire "bizalmas" a kapcsolat.... Én nem örülnék neki, ha a barátom az első szexnél így becsapna. Tudni akarnám, hogy szűz volt...
2013. máj. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Vajon egyértelműen kiszűrné azonnal, hogy akkor csinálom először, vagy szimplán betudná annak, hogy mi ketten még nem voltunk együtt?"


Nagyon buta vagy! Egy férfi nem viselkedhet így. Mondd ki őszintén a vágyaidat, mert nyíltan megdicsérni a vonzó nőket, és ami a legfontosabb, hogy ne hazudj megfelelési kényszerből! És hogy miért? Mert magadnak ártasz vele. Könnyen manipulálható vagy. Az ujja köré csavar egy önbizalom hiányos csaj, rád akaszkodik, lenyúzza a bőröd, még a szart is kihúzza belőled. Ha a kútba ugrasz, szerinted Szent Péter előtt kifogás lesz, hogy a Kati mondta? Nem nagyon. A gyávaság nem mentesít a felelősség alól. És a gyávaságot egyvalaki használja ki a másikban: a gyáva ember. Már pedig, ha nem állsz a sarkadra, akkor ez a gyáva nő meg fog találni téged, és minden felelősséget rád fog akasztani! Mint mondtam, a szart is kinyúzza belőled! Ilyen a gyáva ember: menti magát, akár nő, akár férfi. Te ne akard menteni magad, mert nincs mit menteni. Egy bűnöd van, hogy szűz vagy. Akinek ez nem tetszik, felfordulhat. Ennyi,

2013. máj. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mondd el neki!!! Nagyon boldog lesz, az tuti! :)

Örülni fog neki!

2013. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!