Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szem árulkodik a személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szem árulkodik a személyiségről? Rólam mit mond?

Figyelt kérdés

Csomószor hallok olyat hogy valakinek ha csak a szemét nézed is látszik hogy sokat mosolyog, hogy általában szomorú, hogy kétszínű ilyesmi. Szerintetek?

Rólam mondd valamit? Milyen személyiségnek tűnök ez alapján? Bocsi a hülye kérdésért csak kíváncsi vagyok! Hány évesnek tűnök?


[link]


2013. júl. 11. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Álmodozó tipus vagy.
2013. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondja hogy kék szemed van.
2013. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom de kur*a jól néz ki :D
2013. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezt inkább élőben lehetne eljátszani, ahol nem egy állókép alapján kell megítélni. A szem csak akkor ad igazán hiteles képet, szerintem legalábbis.


Amúgy szépek a szemeid.

2013. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A középső kép qrva jó!:DD Nehogy felvedd azt a rusnya napszemüveget! hadd lássa mindenki, milyen szép szemed van:]
2013. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az egy VOLT-os napszemcsi?:D
2013. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
orult a tekinteted! Orult vagy!
2013. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


És rólam mit mond?

2013. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem olyan 15 évesnek tűnsz a szemed alapján

hogy milyen személyiségnek? hát...ezt azért nehéz így ennyiből megmondani, talán annyit lehet látni rajta, hogy nem vagy ilyen sablonlány(se nem külsőre,se nem belsőre)

2013. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Philip LaFresque válasza:
Nem tudom azt, hogy milyen a személyiséged csak azt, hogy gyönyörű vagy!
2013. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!