Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok: nektek kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: nektek kizáró ok, ha egy huszonéves pasinak még nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az nem kizáró ok. Helyette a béna személyisége, igénytelensége (stb.) a kizáró ok.
2013. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De abszolút nem zavarna, hogy vajon eddig miért nem volt? Biztos ott motoszkálna szerintem!
2013. júl. 11. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondtam...hogy az utóbbiak igen, zavarnának.
2013. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kizáró ok, csak sokan nem merik így bevallani. Azt gondolják tudat alatt ha ennyi idő alatt nem volt kapcsolata akkor biztos valami baj van vele.
2013. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha amúgy semmi bajom vele, akkor nem zavarna
2013. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs komolyabb oka, akkor nem kizáró ok.
2013. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Önmagában nem kizáró ok a lányoknál, viszont ez amiatt lehet, h csúnya vagy, ami pedig már kizáró ok.
2013. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne kizáró ok. Nekem sem volt még, hogy jönnék én ahhoz, hogy mást elítéljek emiatt. 20L
2013. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez önmagában természetesen nem.


21/l

2013. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!