Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy melyik fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy melyik fiút válasszam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Van két fiú akinek tetszek de nem tudom, hogy melyiküket válasszam és nagyon ellenségesek egymással pedig régen jó barátok voltak!! a múltkor már odáig fajultak a dolgok, hogy kihívták rájuk a rendőrséget mert az utcán összebalhéztak.. Kérlek segítsetek!! Mit tegyek???
2013. júl. 11. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyiket se, milyen csávó az, aki összebalhézik az utcán. Csak nem cigányok?
2013. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az egyikük roma!!
2013. júl. 11. 22:58
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Elsővel egyetértek, ilyen suttyókkal inkább ne foglalkozz.
2013. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!! de viszont velem mind kettő nagyon kedves!!!
2013. júl. 11. 23:01
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha már muszáj akkor töltess ki velük egy IQ tesztet és innentől már egyértelmű mi a további teendő -> kiröhögöd őket az eredményükért és elküldöd a francba mindkettőt.
2013. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyértelmű hogy azt válaszd amelyik nem roma.
2013. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Csak addig kedvesek amíg össze nem jössz valamelyikükkel és te is felidegesíted őt valamivel... az ilyen neked is simán lekeverne egyet, aztán magyarázkodna, hogy csak elborult az agya, nem gondolta komolyan.
2013. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
talán így van és ha így van akkor, hogyan mondjam el nekik, úgy, hogy ne legyenek idegesek, dühösek??
2013. júl. 11. 23:12
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:
85%
Ne a cigányt!
2013. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy értelmesebb lenne választanod egy harmadikat. Vagy senkit. Nagy balhé lesz belőle, ha bármelyikkel összejössz.


De ha mégis közülük választasz, akkor mindenképpen a magyart válasszad, ha jót akarsz magadnak.

2013. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!