Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők szilárd meg győződése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szilárd meg győződése, hogy ha szar a szex az csak a férfi hibája lehet? Most őszintén azt hiszitek ti tökéletesek vagytok?

Figyelt kérdés

Most volt itt egy kérdés nagyon felidegesített...és azért kérdezem meg mert szerintem ilyet ír valaki a barátjáról " pocsék az ágyban, de szeretem" stb az mit hisz magáról?

Semmi tapasztalata nincs szerintem az ilyen nőknek, hogy nekik mit kéne tenni azért, hogy jobb legyen! Szóval szerintetek mi nem is panaszkodhatnánk? okés, hogy minden lyukba elmegyünk ,de az k**ára csak egy dolog férfiaknál.



#l.k
2013. júl. 11. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Szerinted az általánosítás nem ugyanolyan idegesítő?:D

Szrd le a pistákat, és ne általánosíts..

2013. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szarral.
2013. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas, hogy minden egyes ember általánosít :P
2013. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Az meg sztem kamu volt. De nyilván mindenki érzi, hogy ha a párjával baja van. Mert ő csinál valamit szerinte rosszul. A párjának meg az a dolga, hogy fordított esetben ő is szóljon...

2013. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is olvastam azt és meg is válaszoltam. Két emberen múlik ez. Ha a nőben nincs annyi hogy mondja, hogy ezt így szeretném vagy így lenne a jó, akkor meg is érdemli, hogy gyömöszölik a semmire. Csak a tudatlan nők ilyenek mint az előző kérdező. Az értelmes nő azt akarja hogy mindkettőnek jó legyen. elévégre nem hülye, hogy megfossza magát a gyönyörtől.
2013. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mondjuk a korai magömlésen egy nő vajmi keveset tud segiteni
2013. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hát bocs, de én találkoztam már olyan férfival, aki antitalentum volt. Technikailag is, és lelkileg is. Hiába küzdöttem volna, meg amúgy is... a fenének nem volt kedve küzdeni, hogy jobb legyen, mikor egyre inkább taszított, és csak szaporította az okok számár, amiért szabadulni akartam (ott is hagytam végül).


Viszont azt elismerem, hogy kapcsolat van, ahol a kommunikáció sekélyességén bukik el a dolog, valamint ha valaki igazán szerelmes a másikba, akkor a szex témát biztosan meg tudják oldani.

2013. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt bnőm azt mondta hogy nem tudok rendesen nyalni nem élvezi nem esik jól neki amikor csinálom.

Összeszedtem magam minden tudásom latba vetettem következő alkalommal mikor kényeztetett a szájával mondtam neki hogy nem tudsz szopni. Aznap este láttam utoljára úgy besértődött.

2013. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy a férfival nem lehet gond...de az ilyen nagyon idegesít. Te mikor mondtál pl olyan a barátnődre, hogy k***va szar alakja van belülről a pinájának , mert olyan mint egy cumis üveg? vagy ilyesmi? soha és ez a baj.
2013. júl. 11. 23:55
 10/11 anonim ***** válasza:

nézd a lánynak annyi esze van, mint a tyúknak, hiszen nem hó a szex, de nem szól, ha beszélne akkor jó lehetne, hiszen össze kell szokni, főleg, ha semmi gyakorlatuk

de saját maga ellensége, a sráccal szemben pedig gerinctelenség amit tesz N

2013. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!