Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még értelme tovább csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme tovább csinálni, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal (néhány hónapja) ha együtt vagyunk párként viselkedünk, de én az elején mondtam, hogy nem akarok kapcsolatot (ez azóta sokat változott), így csak amolyan viszonynak mondanám. Én találkozgatok mással is, de erről ő is tud és ilyenkor roppant féltékenyen viselkedik. Elhagyni nem hagy el viszont komolyabbra se venné, legalábbis nem utal rá. Stagnálunk egy szinten és innen se előre se hátra. Mit tehetnék?
2009. okt. 18. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás : bezsélj vele kérdezz rá hogy akkor most hogy mint mivan.. komolyabbat akar vagy mi legyen
2009. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te basztad el. Ráadásul találkozgatsz másokkal is, mégis mit vársz tőle? Jó hogy nem akar semmi komolyat, igaza van, viszont azt nem értem miért nem hagyott még el. Minek szórakozol vele? De gondolom ő meg szeret... Bár ennél jobbat érdemelne...
2009. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy részről igazad van, na de azért őt sem kell sajnálni. Én nem csaptam be őt, tisztáztam az elején, hogy én nem vagyok kész komolyabbra. Azóta (mivel hónapok teltek el) csak rájött, hogy ez változott. Ennek ellenére semmi jelét nem adja, hogy esetleg lehetne... Bár a múltkor felhozta, hogy jó lenne már egy komoly kapcsolat, de azt nem tudom, hogy velem kapcsolatban értette, vagy, úgy hogy engem elhagy és keres mást. Bár nem hagyott el, csak valahogy nem tudom elképzelni hogy kellenék neki.
2009. okt. 18. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!