Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek? Szakítanátok? [Folyt. ]

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, és túl sokat vitázunk, mindig megbeszéljük, ha valami bántja a másikat, de nem ért meg, már rengetegszer elmondtam neki mi zavar engem a kapcsolatunkban, mindig megígéri, hogy változni fog, de aztán következő találkozásnál semmi se változik! Én már nem tudom, hogy mit kéne tennem, próbáltam sok mindent, tűrni, megbeszélni, csúnyán, szépen, de sehogy se ment. A szakításon jár az eszem 1 hete, igazság szerint nem szeretnék szakítani, de ezt így nem bírom már. Most volt egy nagy sírásos összeveszés, ő is sírt fiú létére, meg én is, és most is megígérte h változik, aztán másnap reggel megint kezdte a dolgait. Elmondtam neki reggel is, hogy mi bánt, de semmi.
2010. jan. 10. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mik azok a dolgok amiket ő csinál?
2010. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
engem is azok a dolgok érdekelnek amit csinál.. névtelenül vagy, nyugodtan leírhatod úgy mi is többet tudunk segíteni, mert így nehéz eldönteni kinek is van igaza.
2010. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy sem fog megváltozni.
2010. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahj hülyeség :D velünk is ez van, mi már fél éve vagyunk együtt. Először is el kell döntened, mennyire szereted és hogy Ő mennyire szeret. Ha sír miattad, akkor biztos nagyon imád( az én barátom többször fakadt már sírva pedig Ő elég rideg volt világ életébe és rengeteg barátnőjét vette semmibe) én nagyon megváltoztattam Őt lelkileg, azt mondja én vagyok az igazi és én is így érzem. A szakítás gyakran nekem is meg fordult a fejembe, de hidd el, ez csak a viták miatt van, lehet hogy összezavarodsz és azt hiszed már nem is szereted (vele milyen is volt...) de aztán rá kell jönni, hogy tényleg Ő az az ember, aki boldoggá tesz... Mi elég sokszor jutottunk el odáig, hogy szakítunk... de szerintem ha szeretitek egymást, úgy se bírnátok ki. Hozzá kell szokni a vitákhoz (hány évesek vagytok amúgy?) egy idő után már nem fog érdekelni.. és inkább hagyod elmenni a hülyeségeket a füled mellett... de mindenképpen beszéljetek meg szerintem mindent.
2010. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi idősek vagytok, de 2 hónap az nem sok idő..inkább most lépj mint, hogy szenvedj a kapcsolatban!! nem olyan gázos, nem illetek össze ennyi az egész!! ha nem változtat most, később se fog..függetlenül h min kéne
2010. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

én 17 vagyok, ő meg 18 múlt.

A gondokat nem szeretném leírni, de ezt egyszer már átéltem, és ezt nagyon jól tudja, erre ugyanazokat a hibákat csinálja sorra, mint az egyik volt barátom. Mondtam neki is, hogy nem szeretnék szakítani, de én ezt így nem bírom. És azt tudom, hogy szeret, de akkor nem értem miért nem változik, s 2 hónapja vagyunk még csak együtt s már a szakítás a téma ... :S ...

2010. jan. 10. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
mondd meg,hogy szakitassz ha ennek nem lesz vege.ha fogja folytatni szakitsal.
2010. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
küld el a p*csába de ne végleg és ha utána sem változik, hagyd ott mert ez igy menne csak amig éltek.
2010. jan. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekünk 2 nap után volt szakítás a téma :'D

ahhoz képest már 7 hónapja együtt vagyunk.

Pasiból van, nem gondolkodik, csinál hülyeségeket... ez már csak így megy.

2010. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!