Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt szakítanátok? (folyt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szakítanátok? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a barátom megismerkedett egy lánnyal a repülőn amikor külföldre utazott. Teljesen szerelmes lett. Mindenhol utána kutatott, amikor volt egy 4 éves boldog párkapcsolata velem...legalábbis én így gondolom. Amikor újra ment volna külföldre, előtte 1 hónappal már levelezett a lánynak, hogy láthatja e ismét. Nem tudom, hogy sor került e erre. Vagy nem tudom történt e valami, ha találkoztak is.
2013. júl. 12. 11:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönet az eddigi válaszolóknak! Kezdem azt hinni, hogy soha senki nem fog értékelni, és mindig találni fog nálam jobbat
2013. júl. 12. 12:04
 12/19 anonim ***** válasza:
Valakinek te leszel a legjobb :)
2013. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

H reagált a szakitásra? El is engedett simán?

Sajnálom amúgy, és együtt érzek veled:(

2013. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kb. zokogott férfi létére...ezért még jobban kivagyok. De ez akkor is 'undorító'...hogy ha nem vagyok mellette, más nők után koslat. Lehet nagyon szeret, de 100%, hogy nem szerelmes
2013. júl. 12. 13:10
 15/19 anonim ***** válasza:

Istenem, zokogott:D Ö meg bele se gondolt abba,h te mit érezhettél amikor meg tudtad,h szerelmes valaki másba.

Büszke vagyok rád, -h megtetted ezt a lépést-, igy ismeretlenül is.

2013. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok...Köszönöm!
2013. júl. 12. 13:41
 17/19 anonim ***** válasza:
Amugy hogy jottel ra arra, hogy beleszeretett valaki masba illetve, hogy kutatott utana? O mondta el vagy kiderult/rajottel?
2013. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy nemrégiben náluk vtam, és belekukkantottam az előzményekbe, plusz a fb chateléseibe...Ez nem szép dolog, tudom! Tegnap felvezettem a dolgokat... elvörösödött, ideges lett, köpni nyelni nem tudott, aztán eltört a mécses. Bár én egyszer se emeltem fel a hangom, és halál nyugodt vtam...máskor tisztára idegbeteg lettem volna
2013. júl. 12. 15:15
 19/19 anonim ***** válasza:
hát sajnálom de te már mehetsz a levesbe :(
2013. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!