Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok valakivel ezek után?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakítás után nem értette, hogy miért döntöttem így. Én elmondtam neki, hogy mi bánt. Azt mondta, hogy van aki ismeri, tud róla mindent és elfogadja így. Szerintem pedig elég sz*r dolgokról van szó, történési sorrendben leírnék párat, ezek után döntsetek.


1.Miután összejöttünk, pár nappal utána smárolt egy másik sráccal. Pár hónap után bevallotta, az indok az volt, hogy ez egy lezárás volt és különben is még nem volt komoly a kapcsolatunk.


2.Tv-ben az extrém szexről volt szó, erre megkérdezett, hogy szerintem neki volt-e már extrém élménye. Később ebből elsorolt párat.


3.Engedte, hogy a szájában menjek el, aztán közölte, hogy már egyszer másnak megengedte. Aztán kis idő múlva megint említette, hogy nem én vagyok az első ebben, mintha elfelejtette volna, hogy nekem szarul esett először is hallani.


4.Hisztizett, hogy neki milyen szar a Karácsony, mert akkor szakított vmelyik volt barátja vele, akivel pár hónapot voltak együtt és ennek akkor 3 éve volt. Ja igen, mi egy éve voltunk együtt akkor.


5.Holdfényes tengerparti éjszakán nem akart szexelni, merthogy ő nem tudja magát elengedni. Persze előttem jöttmentekkel extrémkedni azt tudott...


Mindig mondtam neki, hogy nem vagyok kíváncsi a múltjára, nem kell beszámolnia az exeiről. Kérdezte, hogy miért is sz*r ez nekem, nem értette. Ti együtt maradnátok vkivel ilyen dolgok után?


2013. júl. 12. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ezek közül az első a legneccesebb:( sztem ne magyarázkodj neki..
2013. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, egyik kutya, másik eb.
2013. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
sztem meg egy pár dolgot túlreagálsz
2013. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha bízom valakiben, akkor engem nem zavarnak az exek, akár beszélhet is róla. De a csók után nem csodálom, hogy nem bízol már benne. Szerintem emiatt nincs értelme elsősorban.
2013. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ha mindig a régi dolgokról beszél, akkor nem lennék vele, mert egy idő után kezd idegesítő lenni

szerintem soha nem szeretett Téged igazán, ennek sok jele volt, már az első jelnél lépned kellett volna N

2013. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nektek a szexrol szol a kapcsolatotok? Mert akkor keress mast.
2013. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Már vége egy ideje, nem is kell magyarázkodni szerencsére:)


3asnak: tényleg egy kicsit érzékeny vagyok ezekre a dolgokra, de ha mindenféle baromsággal mérgezik az embert, az nem csoda. Ezek amiket írtam, csak töredékek!

2013. júl. 12. 13:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy te mit szeretnél töle, töled mit várhat el? Annak alapján dönts. (Nem irtad, neked ö volt az elsö akinek a szájában mentél el pl?)
2013. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Neki is elmondtad ezeket? Mert ha igen, és nem értette meg, akkor vagy ennyire figyelmen kívül hagyta,vagy nem szeret. Majd találsz mást, ne aggódj:) De amúgy sztem azért ment neki az egyéjszakás, mert az hirtelen felindulásból történik, a szeretkezés meg azért más tészta.
2013. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 viktor123456 ***** válasza:
Nem neked való a lány. Számát email címét megkaphatom privátban?:-)
2013. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!