Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért lehet olyan sok válás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért lehet olyan sok válás, megcsalás, szerető tartás a mai világba, mert inkább a külső miatt jövünk össze valakivel? Ezért a csúnyák hosszú távon szerencsésebbek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok házasság van, ami szerintem inkább a külső miatt születik, pl szexi vékony csinos a feleségem, de gyerek után elhízik én nem tudok vonzódni a ducikhoz, ezért elválok vagy mellette keresek fiatalabb csinos lányt.

Tehát, aki csúnya, kövér stb az szerencsésebb lenne hosszú távon, mert lehet nagyon nehezen talál párt magának, de aki összejön vele az valószínűleg inkább a lelke miatt jött vele össze és ezért hosszabb szebb kapcsolat születik.


2013. júl. 8. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külső miatt, hanem kapcsolatfüggésből. Nagyon sok pár nem szerelmes egymásba, csak azért vannak együtt, mert van egy kis vonzalom, és nem akarnak egyedül lenni.
2013. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1. ő szívből szóltál
2013. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

AZ ember nem monogám. Még csak az állati sorból is a szabad akaratunk, gondolkodásmódunk emel ki. Ennyivel vagyunk "többek".

Az erkölcs, hűség, nem része az énünknek, de az általunk kreált másodlagos gerincnek annak KELL lennie.

2013. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ASOT ***** válasza:

Igen valahol az 1-esnek igaza van.


"Csak azért mert már nagyon magányos vagyok , bárki jó ha annyit mond h szeretlek és már ahh"

2013. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Az ember lehet monogám is ha akar. Épp a szabad akarat különböztet meg minket az állatoktól.
2013. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5-ös

Ez így van másfél éve vagyok szingli, sőt még szexuális kapcsolatom se volt, de nem is próbálkozok ismerkedek, nem zavar a monogámia, várom azt a valakit, akibe beleszeretek

2013. júl. 8. 14:53
 7/14 anonim ***** válasza:

érdekes hogy valaki alig tartja többre magát mint egy állat ez mindent elmond :D


fura lenne ha csak ennyiben különbözne az ember....

2013. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért van ennyi válás meg megcsalás mert az emberek nem értik meg a másikat, hülyék a kapcsolatokhoz de legfőképp nem ismerik saját magukat. Az életet pedig nem lehet átverni!

30F

2013. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az is mindent elmond, ha valaki ok nélkül sértegeti a másikat, kedves 7-es, ezt primitívséggel szokás illetni.
2013. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Sztem a szép nöket is megcsalják!!de tudjátok mért van ennyi válás?megcsalás?Egy oka van a NŐK!Ha sok nő nem lenne könnyüvérü,nem tenné szét a lábait(már bocsánat)nem lenne ennyi gond.a férfi nem eröszakol meg vkit mert csalni akar,ha vkit engedi magát,és a fárfi is meginog igenis megteszi.sajnos a gébjeikben van!ha a nök nem lennének ilyenek teljesen más lenne minden!!!sajnos én azt tudom mondani sok esetben a nö a hibás!ha a férfi csal ha egy nö csal meg vkit!!mindig a nön múlik minden!!!!
2013. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!