Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a pasimmal?

Figyelt kérdés

Hetek óta unottan néz rám, köcsög néha, de néha meg boldog vagyok vele és kimutatja, hogy szeret... Nem kapok csókot napok óta és mindig elmegy haza előbb, mint megígéri... Haverja szerint "vigyázzak rá". ennyit mondott... nem megycsalós típus, de kiderült ma például egy régi gázos ügyem amikor megvertek és ezek röhögött fél órán keresztül... nemtudom, hogy tudnám megtudni, hogy szeret-e még... ő nem megcsalós típus hanem más inkább hűséges .. de mit tehetnék?

16L


2013. júl. 12. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
köcsög néha:D:D hát mit tudsz? kérdezd meg mivan vele
2013. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos meg van a maga baja. Néha kell kell kis egyedüllét. Szerintem biztos szeret, ha nem, elmondaná. Próbáljatok ki valami újat, ami kiránthat titeket a "hétköznapokból". Menjetek kirándulni, biciklizni, moziba lényeg hogy új élmények, kalandok születhessenek.
2013. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Istenem, sosem fogom megérteni, hogy miért jöttök össze ezekkel a címeres fszkalapokkal...
2013. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kérdeztem mibaja válasz minden alkalommal " álmos fáradt vagyok ennyi.. "
2013. júl. 12. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy vagy észhez tér, vagy ennyi volt.
2013. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Macii ***** válasza:
én is voltam már ilyen egy lánnyal, de oda vissza röhögtünk egymáson meg szemétkedtünk egymással, mindezt azért mert nem fogtuk fel olyan hű de halálosan a kapcsolatot, 20F
2013. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
meg az most mibasszusírok neki, hogy mi van velünk stb... mit akar tőlem a továbbiakban.elolvassaés nem ír vissza,defennvan rejtve.le akar koccolni vajon,??:O
2013. júl. 14. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!