Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összevesztem a pasimmal, ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összevesztem a pasimmal, ne jelentkezzek be skypra pár napig vagy legyek fenn skypon de ne keressem?

Figyelt kérdés

na szóval a pasim nagyon hisztis, igen kettőnk közül ő a hisztisebb, mindig ha lecsapja a telót másnap én hívom és gügyögök neki hogy minden oké legyen. na ebből elegem van!

most fenn van skypon szerintetek melyikkel tudom inkább piszkálni a csőrét ha láthattalan maradok, és nem tud róam , vagy ha bejelentkezem és nem írok rá , ő amilyne hisztis , nem fog rám ma még ugysme írni, max egy hét múlva vagy később



2013. jún. 25. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
óha
2013. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem az ha nem írsz rá
2013. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom 12 évesek vagytok...
2013. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%
Legyél fent elérhetően, de ne írjál. Engem ezzel fel tudnak húzni, és általában írok nekik... xD
2013. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem 12évesek agyunk csak már nagyon elegem van abbol hogy mindig hisztizik , megsért, rám csapja a telefont és aztán meg tesz mindenre mert én úgyis megbocsátok, meg én majd úgyis hívom meg minden.,

én eddig felnőttként viselkedtem vele , nem tartani haragot , megbeszélni , de úgy veszem észre inkább csak elkapattam

2013. jún. 25. 19:40
 6/6 A kérdező kommentje:
na most ő meg kilépett szóval fa,sza a helyzet ,utálom
2013. jún. 25. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!